Tag: Ndërsa

“Përgjithmonë ‘PO’”, partneri i propozon për martesë blogeres shqiptare

12/10/2020

Sara Karaj, blogerja e njohur shqiptare, ka publikuar një foto të bukur, ndërsa ka ndarë me ndjekësit lajmin më të bukur. Partneri i saj, Darti ... Read More

Sot në orën 20:00 Superkupa e Shqipërisë, Tirana dhe Teuta kërkojnë trofeun e parë sezonal

31/08/2020

Tirana dhe Teuta do të përballen sot në orën 20:00, ndërsa janë në kërkim të trofeut të parë sezonal. Në “Elbasan Arena”, dy skuadrat do ... Read More

WoW, Vera Grabocka pozon me rrobabanjo dhe i la të gjithë gojëhapur

30/08/2020

Alketa Vejsiu ka marrë të gjithë vëmendjen me foton më të fundit të publikuar në Instagram, ndërsa krah saj shfaqet producentja Vera Grabocka. Si kurrë ... Read More

Lei Kraja “tërbon” ndjekësit me bikini

28/08/2020

Lei Kraja po shijon pushimet në Palasë, ndërsa është shfaqur “e nxehtë” në rrjetet sociale, duke tërbuar ndjekësit. Moderatorja sportive ka ngritur akoma më shumë ... Read More

Simptomat e Covidit që deri në kohët e fundit, mjekët “nuk kishin të dhëna të mjaftueshme” për këto ndryshime

26/08/2020

Ndërsa përhapja e COVID-19 vazhdon të tërbojë në pjesën më të madhe të Shteteve të Bashkuara, ekspertët mjekësorë dhe të shëndetit publik vazhdojnë të mësojnë ... Read More

“Një dashuri”/ Oriola Marashi vesh fustanin e nusërisë, “çmendet” Eros Grezda

25/08/2020

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë padyshim një nga çiftet më të komentuara, ndërsa nuk ndalojnë së shprehuri publikisht dashurinë që kanë për njëri-tjetrin. Çifti ... Read More

Ja çfarë ndodh nëse i shtoni 3 letra të lagura në lavatriçe

24/08/2020

Një person mesatarisht shpenzon rreth 4 orë në javë në lavanderi. Ndërsa makinat moderne të larjes bëjnë pjesën më të madhe të punës, ne mund ... Read More

“Si çdo rrugëtim dhe ky e ka një fund…”,  ish-kapiteni Mavraj largohet zyrtarisht nga kombëtarja shqiptare

23/08/2020

E ndërsa Shqipëria duket se është në rrugë të mbarë në futboll, referuar edhe ndeshjeve që priten të luhen në shtator, një aset goxha i ... Read More

Nuk respektoi masat anti-Covid, pranga reperit shqiptar

17/08/2020

Reperi i ri shqiptar i njohur si Kastro e ka pësuar, ndërsa është arrestuar nga policia, pasi nuk ka respektuar masat anti-Covid. Gjatë kohës që ... Read More

“Një muaj mjalt me ty!” Olta Boka tregon tortën e veçantë në 1 mujorin e së bijës

17/08/2020

Olta Boka një muaj më parë u bë nënë për herë të parë, ndërsa solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e ... Read More

Facebook sanksionon sponsorizimin politik për Maqedoninë e Veriut dhe Serbinë: Ku qëndron Kosova?

05/08/2020

Kjo kompani këto rregulla i aplikon në shumë vende të botës, ndërsa sot njoftoi se edhe 30 të tjerë i janë shtuar kësaj liste, përfshirë ... Read More

U shërua nga koronavirusi, i riu shqiptar bën apel: Ju lutem bëheni këtë

22/07/2020

Emir Useini është 25 vjeçar nga Tetova. Luf tën me virusin Covid 19 e ka fituar. Ndërsa thotë se qytetarët e infektuar nuk duhet ta ... Read More