Tag: ndeshen

Facebook do ua lehtësojë punën me përditësimin e radhës

01/06/2019

Aplikacionet ndeshen me probleme herë pas here, dhe mënyra më e mirë për të rregulluar ato është duke i raportuar tek zhvilluesit. Sidoqoftë, nganjëherë aplikacionet ... Read More

Facebook vjen me një risi

29/05/2019

Aplikacionet ndeshen me probleme herë pas here, dhe mënyra më e mirë për të rregulluar ato është duke i raportuar tek zhvilluesit. Sidoqoftë, nganjëherë aplikacionet ... Read More

Facebook së shpejti do të ju mundësoj të lëkundni telefonin, për të raportuar parregullësitë në aplikacion

29/05/2019

Aplikacionet ndeshen me probleme herë pas here, dhe mënyra më e mirë për të rregulluar ato është duke i raportuar tek zhvilluesit. Sidoqoftë, nganjëherë aplikacionet ... Read More

Ekipet bazë: City kërkon gjysmëfinalen e Kupës FA në ndeshjen ndaj Swanseas, starton Celina

16/03/2019

Swansea City dhe Manchester City ndeshen në Liberty Stadium, në përballjen çerekfinale të Kupës FA. Skuadra nga Mançester i është favorite për të vazhduar tutje ... Read More

Prishtina 01 arrin në finale të Kupës së Kosovës në futsall vetëm gjashtë muaj pas themelimit, takohet me Liburnin

09/02/2019

Klubi kryeqytetas, Prishtina 01 dhe ai nga Gjakova, Libruni, do të ndeshen mes vete në finalen e madhe të Kupës së Kosovës në futsall. Prishtina ... Read More

Arsenal – Man Utd, formacionet e mundshme për ndeshjen e Kupës FA

25/01/2019

Arsenali dhe Manchester Unitedi do të ndeshen mes vete në kuadër të ndeshjes 1/16-tën për Kupën FA. Topçinjtë janë nikoqir të Unitedit në ndeshjen e ... Read More

Rimeçi ndërmjet Mayweather dhe Pacquiao mund të ndodhë gjatë këtij viti

20/01/2019

Floyd Mayweather dhe Manny Pacquiao do të ndeshen përsëri edhe atë gjatë këtij viti. Kështu ka thënë komentatori i njohur i BBC, Mike Costello. Dy ... Read More

Reali nënshtrohet nga Sevilla

27/09/2018

Sevilla ka regjistruar fitore bindëse prej 3-0 përballë Real Madridit në ndeshen e xhiros së gjashtë na La Liga. Rezultati u zhbllokua në minutën e ... Read More

Francë – Kroaci, formacionet zyrtare të finales së madhe

15/07/2018

Kombëtarja e Francës dhe ajo e Kroacisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare. Franca dhe Kroacia do të ndeshen mes vete në finalen e madhe të ... Read More

Kroaci – Danimarkë, formacionet zyrtare

01/07/2018

Kombëtarja e Kroacisë dhe ajo e Danimarkës kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare. Kroacia dhe Danimarka do të ndeshen mes vete në ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën ... Read More

Spanjë – Rusi, formacionet zyrtare

01/07/2018

Kombëtarja e Spanjës dhe ajo e Rusisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare. Spanja dhe Rusia do të ndeshen mes vete në ndeshjen e vlefshme për ... Read More

Uruguai-Portugali, formacionet zyrtare

30/06/2018

Kombëtarja e Uruguait dhe ajo e Portugalisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare. Uruguai dhe Portugalia do ndeshen mes vete në ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën ... Read More