Tag: ndeshje

NBA: Dy super ndeshje do të luhen sonte në kuadër të ‘Play Off’

07/05/2019

23:55 | 6 Maj 2019 23:55 | 6 Maj 2019 Faza më interesante e sezonit në NBA, ajo e ‘Play Off’, do të vazhdojë sot ... Read More

Superliga e Kosovës sot me katër ndeshje interesante, luftohet për mbijetesën

05/05/2019

9:59 | 5 Maj 2019 09:59 | 5 Maj 2019 Superliga e Kosovës në futboll do të vije sot me katër ndeshje jashtëzakonisht interesante. Në ... Read More

E shtuna sjellë shumë ndeshje interesante në futbollin evropian

04/05/2019

11:38 | 4 Maj 2019 11:38 | 4 Maj 2019 Dita e shtunë duhet t’i dedikohet futbollit. Shumë ndeshje në ligat kryesore evropiane, janë paraparë ... Read More

Superliga e Kosovës: Ndeshje të vështira për Feronikelin dhe Prishtinën

04/05/2019

9:48 | 4 Maj 2019 09:48 | 4 Maj 2019 Xhiroja e 30-të e Superligës së Kosovës hapet me dy ndeshje jashtëzakonisht interesante. Kur kanë ... Read More

Valverde paralajmëron ndryshime në formacion, thotë se janë të motivuar për ndeshjen ndaj Celta

03/05/2019

20:00 | 3 Maj 2019 20:00 | 3 Maj 2019 Skuadra e Barcelonës do të ketë një ndeshje në La Liga, para ndeshjes së kthimit ... Read More

“Çmenduri”: Titulli i Premierligës mund të vendoset me ndeshje direkte mes Liverpool dhe Man City

03/05/2019

“Çmenduri”: Titulli i Premierligës mund të vendoset me ndeshje direkte mes Liverpool dhe Man City Do të gabonim nëse themi se ky sezon nuk është ... Read More

Spalletti dhe Zanetti bëjnë shqiponjën, Inter-Juve ndeshje speciale për tifozët shqiptarë

29/04/2019

Spalletti dhe Zanetti bëjnë shqiponjën, Inter-Juve ndeshje speciale për tifozët shqiptarë Luciano Spalletti dhe Javier Zanetti për një ditë flasin shqip. Trajneri dhe zëvendës presidenti ... Read More

Katër derbit që duhet t’i shikoni patjetër sot

27/04/2019

Dita e shtunë sjellë disa ndeshje futbolli për t’u mos u humbur. Gjitha ligat evropiane të futbollit kanë hyrë në fazën më të rëndësishme të ... Read More

Superliga e Kosovës: Sot luhen tri ndeshje

27/04/2019

Superliga e Kosovës kthehet në aksion me tri ndeshje interesante të vlefshme për xhiron e 29-të. Në kuadër të xhiros së 29-të të Superligës së ... Read More

Sot na presin dy ndeshje të zjarrta në Superligën e Kosovës

22/04/2019

Sot do të zhvillohen dy ndeshje në kuadër të javës së 28-të në Superligën e Kosovës. Në Prizren, Liria do ta pret Ballkanin, ndërsa Ferizaj ... Read More

Messi apo Mbappe, pesë ndeshje për ta përcaktuar fituesin e Këpucës së Artë

22/04/2019

Messi apo Mbappe, pesë ndeshje për ta përcaktuar fituesin e Këpucës së Artë Leo Messi dhe Kylian Mbappe janë duke zhvilluar një garë të ngushtë ... Read More

Faza e play-off në NBA: Toronto e Portland një hap larg çerekfinaleve

22/04/2019

Toronto Raptors kanë thelluar në 3-1 bilancin me ndeshje përballë Orlando Magic, në fazën e 1/8-ave të Play Off-it të NBA. Në “Amway Arena” të ... Read More