Tag: ndeshjen

S’ka fitore për Argjentinën, Messi sërish kokëulur

20/06/2019

08:09 | 06/20/2019 Argjentina nuk ka arritur ta fitojë as ndeshjen e dytë në kuadër të Kupës së Amerikës, duke ia vështirësuar edhe më shumë ... Read More

Fitorja e Kosovës, ja çfarë është duke ndodhur në rrugët e Prishtinës

10/06/2019

23:37 | 10 Qershor 2019 23:37 | 10 Qershor 2019 Fitorja e Kosovës në ndeshjen ndaj Bullgarisë ka gëzuar kosovarët. Në Prishtinë qytetarët festuan edhe ... Read More

Presidenti Hashim Thaçi nuk mungon në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’

19/05/2019

16:13 | 19 Maj 2019 16:13 | 19 Maj 2019 Feronikeli dhe Prishtina do ta luajnë ndeshjen e fundit, e cila e vendosë edhe fatin ... Read More

Real Madrid 0:2 Real Betis, notat e lojtarëve

19/05/2019

14:00 | 05/19/2019 Real Madrid ka dëshpëruar tifozët edhe në ndeshjen e xhiros së fundit të kampionatit spanjoll për edicionin 2018/19. Zinedine Zidane nuk ka ... Read More

Inter 2:0 Chievo, notat e lojtarëve

13/05/2019

23:02 | 13 Maj 2019 23:02 | 13 Maj 2019 Interi ka fituar në shtëpi ndaj Chievos me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për ... Read More

Messi kërkon largimin e Valverde, zgjedh trajnerin e ri të Barcelonës

13/05/2019

17:37 | 05/13/2019 Lionel Messi në ndeshjen kundër Getafes u shfaq krejtësisht pa interesim në lojë, duke treguar qartë se mezi po pret fundin e ... Read More

Sot luhet ndeshja e dytë finale e ‘Play Off’ në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll

05/05/2019

11:59 | 5 Maj 2019 11:59 | 5 Maj 2019 Z Mobile Prishtina dhe KB Rahoveci do të takohen sot për ndeshjen e dytë finale ... Read More

Formacionet zyrtare: Celta Vigo – Barcelona

04/05/2019

19:19 | 4 Maj 2019 19:19 | 4 Maj 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Celta Vigo – Barcelona. Në kuadër të xhiros së ... Read More

De Ligt flet para ndeshjes së kthimit ndaj Tottenham: Jam shumë i fokusuar

03/05/2019

21:30 | 3 Maj 2019 21:30 | 3 Maj 2019 Kapiteni i Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt, ka dhënë mendimin e tij mbi ndeshjen e ... Read More

Prishtina nuk lejon befasinë, ‘shkatërron’ Rahovecin në ndeshjen e parë finale

02/05/2019

Prishtina nuk lejon befasinë, ‘shkatërron’ Rahovecin në ndeshjen e parë finale Z Mobile Prishtina e ka nisur për mrekulli edhe fazën finale të Superligës së ... Read More

Formacionet zyrtare: Arsenal – Valencia

02/05/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Valencia. ‘Gunners’ do të jenë nikoqirët e spanjollëve për ndeshjen e parë gjysmëfinale në kuadër të Ligës ... Read More

Formacionet zyrtare: Frankfurt – Chelsea

02/05/2019

19:55 | 05/02/2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Eintracht Frankfurt – Chelsea. Chelsea e luan në udhëtim tek Frankfurt ndeshjen e parë gjysmëfinale, në ... Read More