Tag: ndeshjes

Formacionet zyrtare: Vitoria – Arsenal

06/11/2019

15:49 | 11/06/2019 Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Guimaraes – Arsenal. Me fillim nga ora 16:55, Vitoria Guimaraes pret në shtëpi Arsenalin, në ndeshjen ... Read More

Rashica flet pas barazimit me Freiburg: Duhej ta mbyllnim në favorin tonë

02/11/2019

18:26 | 11/02/2019 Milot Rashica ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes së Werder kundër Freiburg. Ylli kosovar i cili shkëlqeu në këtë ndeshje, e ... Read More

Higuain dërgohet në spital pas lëndimit të pësuar në ndeshjen kundër Lecce

26/10/2019

18:31 | 10/26/2019 Gonzalo Higuain është dërguar në spital, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Juventus – Lecce. Juventus ka luajtur baras në xhiron e nëntë ... Read More

​“Ronaldo, lojtari më i mirë në histori të futbollit”

23/10/2019

Paratici e ka bërë të qartë këtë gjë pas ndeshjes ndaj Lokomotiv Moscow, ndeshje në të cilën fituan me rezultat 2-1. “Zonja e Vjetër”, arriti ... Read More

LAJMI I FUNDIT: Shiten të gjitha biletat e ndeshjes Kosovë – Çeki

19/08/2019

16:21 | 08/19/2019 Janë shitur në një kohë rekord biletat e ndeshjes Kosovë – Çeki. Pa kaluar as 15 minuta, tifozët e futbollit në Kosovë ... Read More

Feronikeli – Prishtina, pjesa e parë përfundon me këtë rezultat

19/05/2019

17:04 | 05/19/2019 Ka përfunduar 45 minutëshi i parë i super ndeshjes së sotme mes Feronikelit dhe Prishtinës. Pjesa e parë u karakterizua me shumë ... Read More

Përleshje me thika mes tifozëve të Prishtinës dhe Llapit, dy përfundojnë në spital

11/05/2019

Pas ndeshjes futbollistike në mes Prishtinës dhe Llapit, sot në kryeqytet ja ndodhur një përleshje mes tifozëve, me ç’rast një person është therur me thikë. ... Read More

Incident pas ndeshjes, Messi përplaset me tifozët e Barcelonës në aeroportin e Liverpoolit

08/05/2019

12:02 | 8 Maj 2019 12:02 | 8 Maj 2019 Leo Messi kishte probleme gjatë por edhe pas ndeshjes kundër Liverpoolit. Leo Messi nuk kaloi ... Read More

Tottenham dorëzohet në fund, mposhtet nga Bournemouth

04/05/2019

15:24 | 4 Maj 2019 15:24 | 4 Maj 2019 Tottenham Hotspur është dorëzuar krejt në fund të ndeshjes, duke u mposhtur 1:0 nga Bournemouth. ... Read More

Valverde paralajmëron ndryshime në formacion, thotë se janë të motivuar për ndeshjen ndaj Celta

03/05/2019

20:00 | 3 Maj 2019 20:00 | 3 Maj 2019 Skuadra e Barcelonës do të ketë një ndeshje në La Liga, para ndeshjes së kthimit ... Read More

Mourinho ka një mesazh për Kloppin dhe Liverpoolin para ndeshjes me Barcelonën

03/05/2019

Mourinho ka një mesazh për Kloppin dhe Liverpoolin para ndeshjes me Barcelonën Jose Mourinho ka thënë se Jurgen Klopp nuk duhet ta mendojë pamundësinë nëse ... Read More

Si do t’ia shpjegojmë fëmijëve tanë që Salah dështoi nga kjo pozitë

02/05/2019

Mohamed Salah është shndërruar në objekt talljeje pas përfundimit të ndeshjes mes Barcelonës dhe Liverpoolit. Barça shënoi fitore bindëse 3-0 ndaj ‘Të Kuqëve’, që fare ... Read More