Tag: ndihet

Këto janë punët me nivelin më të lartë të stresit

19/11/2019

Çdo person i punësuar ndihet i stresuar herë pas here. Niveli i stresit që e përjetojmë varet nga ajo se çfarë profesioni dhe pozite kemi.Sipas ... Read More

A e vlerësoni mjaftueshëm të dashurën… ja çfarë e shtyn një femër drejt tradhtisë!

14/11/2019

Një femër tradhëton kur nuk ndihet e vlerësuar nga mashkulli që ka në krah. Dëshira për ta gjetur vlerësimin diku tjetër e bën një femër ... Read More

Si ta përballoni stresin dhe vetmin

10/09/2019

Secili prej nesh ndihet vetëm në një periudhë të caktuar të jetës. Kjo ndodh sidomos pas humbjes së një njeriu të dashur apo një ndryshimi ... Read More

Si duken Princeshat e Disney me flokë të shkurtra?

20/07/2019

Një prerje e re e flokëve mund ta bëjë një person të ndihet krejtësisht i ndryshëm nga jashtë, edhe nëse është vetëm një karikaturë. Le ... Read More

Shqipëria e pambrojtur nga hakerët

09/07/2019

Në Shqipëri ndihet mungesa e specialistëve të sigurisë kibernetike sipas një studimi të kryer nga Autoriteti Kombëtar për Certifikimin Elektronik dhe Sigurinë Kibernetike. “Ekspertë të ... Read More

Nuk mungojnë as urimet e Krenar Çoçajt dhe Luana Vjollcës për ditëlindjen e Marinës

17/05/2019

13:50 | 17 Maj 2019 13:50 | 17 Maj 2019 Marina Vjollca mund të ndihet me fat me personat që ka në jetën e saj. ... Read More

Fjolla Morina feston ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

15/04/2019

Fjolla Morina me rastin e ditëlindjes është shprehur se ndihet e bekuar dhe me kokën lartë. Fjolla Morina me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot ... Read More

Gattuso nuk është ai i dikurshmi,  thotë se ndihet i vjetër për zënkat në fushë

14/04/2019

Gattuso nuk është ai i dikurshmi,  thotë se ndihet i vjetër për zënkat në fushë Ndeshja mes Milan dhe Lazio e luajtur mbrëmë ishte shumë ... Read More

Këngëtari i famshëm flet pas operacionit në zemër

06/04/2019

Mick Jagger, ka thënë se është "në mendje" dhe "ndihet shumë më mirë" pas marrjes së trajtimit spitalor. Këngëtari thuhet se i është nënshtruar kirurgjisë ... Read More

Këto shenja të horoskopit bëhen llom mes vete

31/03/2019

Ujori e do fuqishëm lirinë dhe ndihet i penguar nga Gaforrja – e cila vazhdimisht kërkon dashuri dhe kujdes. Disa kombinime të shenjave të horoskopit ... Read More

Humbi krahun në Gërdec kur ishte vetëm 6 vjeç, rrëfimi prekës i Reginës

13/03/2019

Një fshat i rindërtuar me vila të larta dhe kujtimi i një tragjedie që ndihet në çdo rrugicë dhe godinë. Fëmijë që iu këput jeta ... Read More

Zanafilla e demonstratave të vitit 1981: Bahrije Besimi, ish-studentja që përplasi e para pjatën në Mensën e Studentëve

11/03/2019

1 minut më parë / E përditësuar 0Shares Bahrije Besimi, ndihet me fat që ishte pikërisht ajo që e kishte hedhur e para pjatën në ... Read More