Tag: ndjekur

Njihuni me politikanin e dytë më të ndjekur në mediat sociale

09/05/2019

Narendra Modi është një nga njerëzit më të ndjekur në rrjetet sociale në botë. Kryeministri indian është bërë politikani i dytë më i ndjekur në ... Read More

Tayna rrëmben vëmendje me pozat e fundit, shikojeni si duket

20/04/2019

Reperja, Tayna është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. E në atë Instagram, numëron hiç më pak se 800 mijë ... Read More

Greta Koçi vë në fokus të pasmet atraktive

17/04/2019

Këngëtarja Greta Koçi vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo preferon të ndajë me fansat imazhe të ndryshme nga ... Read More

Mposhtni thartirën në lukth duke ndjekur këto këshilla

17/04/2019

Urthi (thartira e stomakut) mund të luftohet edhe pa mjete mjekësore, duke ndjekur dietën e duhur dhe duke qëndruar larg ushqimit dhe pijeve që ofrojnë ... Read More

A po i bëjnë analgjetikët njerëzit më të pandjeshëm?

15/04/2019

Duke ndjekur studimet e mëparshme, hulumtuesit edhe një herë kanë hulumtuar mbi çështjen se a po ndikon acetaminofeni në psiqikën tonë. Këtë herë, fokusi më ... Read More

Veshja e ngushtë ia ‘vizaton’ linjat trupore këngëtares shqiptare

13/04/2019

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram gjersa shfaqet ... Read More

Eni Koçi provokon fansat në veshjen transparente

10/04/2019

Eni Koçi është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi ka publikuar një fotografi të zjarrtë në llogarinë ... Read More

Provokon Shkenda Dubova, tregon shumë në pjesën e sipërme

09/04/2019

Shkenda Dubova, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. E në atë Instagram, ndiqet nga afro 200 mijë ndjekës për të cilët publikon ... Read More

Rihanna e ‘zjarrtë’ në koleksionin e ri të të brendshmëve

05/04/2019

Këngëtarja e njohur, Rihanna është shumë e pëlqyer. Ajo po ashtu është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave promovon aktivitetet e ... Read More

Ky është komenti i Fifit për albumin e Tunës

04/04/2019

18:39 | 04/04/2019 Filloreta Raçi është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Fifi së fundmi është përgjigjur në disa pyetje që ... Read More

Beatrix Ramosaj në të zeza, zbulon gjoksin

29/03/2019

Beatrix Ramosaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka publikuar një fotografi nga shtrati ndërkohë që zbulon më shumë ... Read More

Nostalgjia për serialin ‘Kafeneja Jonë’

22/03/2019

Pavarësisht që ka kaluar kohë prej kur nuk transmetohen episodet e reja të serialit shumë të ndjekur “Kafeneja jonë”, ai vazhdon të jetë pjesë e ... Read More