Tag: ndjekur

Shërohet nga koronavirusi aktorja e ‘La Casa de Papel’, akuzon qeverinë: Masat u morën vonë, nuk na i thanë të gjitha

19/04/2020

Aktorja Itziar Ituno, e cila luan rolin e “Lisbonës” në një nga serialet më të ndjekur në “Netflix”, “La Casa de Papel”, është shëruar nga ... Read More

“E mirë, po jo engjëll”, Anxhela Hadërgjonaj ngre temperaturat me imazhe provokuese

13/03/2020

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj, është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe ... Read More

Më e nxehtë se kurrë, Zajmina Vasjari provokon keq fansat

21/02/2020

Zaimina Vasjari është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e ... Read More

Rudina dhe Marku të pandarë, çifti poston foto në krahët e njëri-tjetrit

17/01/2020

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku mund të konsiderohen pa frikë çifti më i ndjekur për momentit. Pas thashethemeve nëse ishin apo nuk ishin bashkë, ishte ... Read More

Njihuni me politikanin e dytë më të ndjekur në mediat sociale

09/05/2019

Narendra Modi është një nga njerëzit më të ndjekur në rrjetet sociale në botë. Kryeministri indian është bërë politikani i dytë më i ndjekur në ... Read More

Tayna rrëmben vëmendje me pozat e fundit, shikojeni si duket

20/04/2019

Reperja, Tayna është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. E në atë Instagram, numëron hiç më pak se 800 mijë ... Read More

Greta Koçi vë në fokus të pasmet atraktive

17/04/2019

Këngëtarja Greta Koçi vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo preferon të ndajë me fansat imazhe të ndryshme nga ... Read More

Mposhtni thartirën në lukth duke ndjekur këto këshilla

17/04/2019

Urthi (thartira e stomakut) mund të luftohet edhe pa mjete mjekësore, duke ndjekur dietën e duhur dhe duke qëndruar larg ushqimit dhe pijeve që ofrojnë ... Read More

A po i bëjnë analgjetikët njerëzit më të pandjeshëm?

15/04/2019

Duke ndjekur studimet e mëparshme, hulumtuesit edhe një herë kanë hulumtuar mbi çështjen se a po ndikon acetaminofeni në psiqikën tonë. Këtë herë, fokusi më ... Read More

Veshja e ngushtë ia ‘vizaton’ linjat trupore këngëtares shqiptare

13/04/2019

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram gjersa shfaqet ... Read More

Eni Koçi provokon fansat në veshjen transparente

10/04/2019

Eni Koçi është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi ka publikuar një fotografi të zjarrtë në llogarinë ... Read More

Provokon Shkenda Dubova, tregon shumë në pjesën e sipërme

09/04/2019

Shkenda Dubova, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. E në atë Instagram, ndiqet nga afro 200 mijë ndjekës për të cilët publikon ... Read More