Tag: ndjenjë

Këto gabime i bëjnë gratë para lindjes

23/09/2019

Të bëhesh nënë është ndjenjë shumë e veçantë. Është emocion dhe përvojë e re e cila i ndryshon jetën një gruaje përgjithmonëSipas mjekëve, nënat duhet ... Read More

Dieta me 8 gota uji, ju mund të humbni 4 kg në 7 ditë

17/05/2019

Uji do të na japë një ndjenjë të ngopjes, në këtë mënyrë ne do të jemi në gjendje të hamë me më pak oreks dhe ... Read More

Emina Cunmulaj shpreh haptazi admirimin e saj për këtë këngëtare

03/05/2019

Modelja shqiptare së fundmi në Instagram shihet e mahnitur nga performanca e Albërie Hadërgjonaj-t. Është ndjenjë shumë e mirë teksa sheh artistët shqiptar të përkrahin ... Read More

Këto pesë karakteristika të partnerit tregojnë shumë për ju

22/04/2019

Dashuria është një ndjenjë e pashpjegueshme dhe nuk ka një përgjigje fikse nëse dikush bie në dashuri me një person të caktuar. Gjithsesi, zgjedhja që ... Read More

Këto pesë karakteristika të partnerit mund të tregojnë shumë për ju

20/04/2019

Dashuria është një ndjenjë e pashpjegueshme dhe nuk ka një përgjigje fikse nëse dikush bie në dashuri me një person të caktuar. Gjithsesi, zgjedhja që ... Read More

Dhimbjet, shenjë paralajmëruese e sëmundjeve

08/02/2019

Dhimbjet janë një ndjenjë e pakëndshme dhe ndër shenjat më të shpeshta të sëmundjeve. Përmes tyre, trupi na paralajmëron se me të nuk është diçka ... Read More

Pse shpresa është kaq e rëndësishme?

28/12/2018

Shpresa është ndjenjë njerëzore, shpresa është motivi për jetë, shpresa është rezultat në ringjalljen dhe suksesin financiar. Abdirahim IdriziPoliklinika “Galaxy”[email protected] A keni dëgjuar ndonjëherë se ... Read More

Modelja italiane, Ferrera tregon se si e komplimentoi Cristiano Ronaldo

08/11/2018

Marrja e komplimenteve dhe urimeve është një ndjenjë e veçantë në jetë. Edhe më e rëndësishme bëhet në rast se u komplimenton një personalitet i ... Read More

Simeone ka respekt të madh për Solarin

03/11/2018

Diego Simeone thotë se ka një ndjenjë të veçantë për trajnerin e përkohshëm të Real Madridit, Santiago Solari. Pas shkarkimit të Lopeteguit ishte Solari ai ... Read More

12 karakteristikat e personave që kanë personalitetin më të rrallë në botë

04/09/2018

Kjo shpesh është një ndjenjë normale, është pjesë e përvojës sonë shoqërore njerëzore. Sidoqoftë, mund të tregojë diçka shumë të veçantë: që ju jeni një ... Read More

Rita Ora befason të gjithë me fustanin si fanella e PSG-së

07/08/2018

Ajo është e njohur për një ndjenjë unike të stilit të veshjes. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Rita Ora, e cila ka qenë mysafire e ... Read More

Si, kur dhe përse shfaqet xhelozia në çift?

29/05/2018

Brenda disa limiteve, frika nga tradhtia është një ndjenjë shumë normale, madje pozitive. Xhelozia është një mënyrë për të shfaqur interesin për partnerin, por ndonjëherë, ... Read More