Tag: ndjenjën

Dafina Zeqiri performoi në Mini-Maratonë, ja çfarë tha pasi doli nga skena

04/10/2019

21:35 | 10/04/2019 Dafina Zeqiri ka folur për ndjenjën e të kënduarit në Mini-Maratonën "Vrapo edhe Ti". Të dielen që e kemi lënë pas u ... Read More

Ndjeheni të uritur tërë kohën? Këtu gjeni arsyet dhe se çfarë duhet të bëni

25/08/2019

Nëse stomaku juaj “kërkon” ushqim gjatë tërë kohës dhe e keni ndjenjën që jeni të zbrazët në stomak, duhet të dini se nuk ndodh gjithmonë ... Read More

Reperi i njohur bëhet baba për herë të parë

28/07/2019

22:52 | 07/28/2019 Artisti i njohur ka shijuar ndjenjën e të qenit prind. Kendrick Lamar reperi që për shumë kënd është ikonë e repit në ... Read More

Ushqimet që ngadalësojnë urinimin e shpeshtë

18/07/2019

Një person me një fshikëz tepër aktive e njeh ndjenjën e panikut apo nevojës urgjente për të shkuar në tualet.Ndonjëherë kjo thirrje është aq e ... Read More

Shkoni shpesh në tualet për të urinuar dhe nuk po gjeni zgjidhje? Mos shkoni tek mjeku, kjo mënyrë do ju shpëtojë

15/07/2019

Një person me një fshikëz tepër aktivë e njeh ndjenjën e panikut apo nevojës urgjente për të shkuar në tualet. Ndonjëherë kjo thirrje është aq ... Read More

Arsyet pse ndiheni vazhdimisht të lodhur

15/05/2019

Simptomat e mungesës së vitaminës D përfshijnë ndjenjën e përgjumjes, dhimbje dhe lodhjes ekstreme. Vitamina D është e rëndësishme për shëndetin e përgjithshëm të trupit, ... Read More

Adelina Tahiri me emocion flet për ndjenjën e të bërit nënë për herë të parë

14/04/2019

Adelina Tahiri me emocion flet për ndjenjën e të bërit nënë për herë të parë Adelina Tahiri ka folur me emocion për ndjenjën e të ... Read More

Kastrati: Nuk ka ndjenjë më të mirë se sa të përfaqësosh vendin tënd

12/04/2019

11:57 | 04/12/2019 Lirim Kastrati nuk ka mundur të përshkruajë ndjenjën që ia dhuron fanella e Kosovës. Sulmuesi i talentuar që paraqitet në radhët e ... Read More

Ushqimi i cili e qetëson stomakun

06/03/2019

17 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Keni probleme me stomak të trazuar dhe keni ndjenjën që çdo gjë që e hani nuk ju ... Read More

Me përplot pupla dhe ansambël ngjyrash, Rita Ora mahnit me dukjen e saj në para-mbrëmjen e “Grammy Awards”

08/02/2019

Rita Ora është e njohur për ndjenjën e saj të modës, si vajza që gjithmonë ndjek trendet më të fundit. Pra, nuk është për t’u ... Read More

Almeda Abazi përkohësisht bëhet biondinë

09/01/2019

Almeda Abazi gjatë këtij viti do të shijoj ndjenjën e të qenit prind për herë të parë. Bukuroshja shqiptare në gjysmën e parë të vitit ... Read More