Tag: ndjenjën

Reperi i njohur bëhet baba për herë të parë

28/07/2019

22:52 | 07/28/2019 Artisti i njohur ka shijuar ndjenjën e të qenit prind. Kendrick Lamar reperi që për shumë kënd është ikonë e repit në ... Read More

Ushqimet që ngadalësojnë urinimin e shpeshtë

18/07/2019

Një person me një fshikëz tepër aktive e njeh ndjenjën e panikut apo nevojës urgjente për të shkuar në tualet.Ndonjëherë kjo thirrje është aq e ... Read More

Shkoni shpesh në tualet për të urinuar dhe nuk po gjeni zgjidhje? Mos shkoni tek mjeku, kjo mënyrë do ju shpëtojë

15/07/2019

Një person me një fshikëz tepër aktivë e njeh ndjenjën e panikut apo nevojës urgjente për të shkuar në tualet. Ndonjëherë kjo thirrje është aq ... Read More

Arsyet pse ndiheni vazhdimisht të lodhur

15/05/2019

Simptomat e mungesës së vitaminës D përfshijnë ndjenjën e përgjumjes, dhimbje dhe lodhjes ekstreme. Vitamina D është e rëndësishme për shëndetin e përgjithshëm të trupit, ... Read More

Adelina Tahiri me emocion flet për ndjenjën e të bërit nënë për herë të parë

14/04/2019

Adelina Tahiri me emocion flet për ndjenjën e të bërit nënë për herë të parë Adelina Tahiri ka folur me emocion për ndjenjën e të ... Read More

Kastrati: Nuk ka ndjenjë më të mirë se sa të përfaqësosh vendin tënd

12/04/2019

11:57 | 04/12/2019 Lirim Kastrati nuk ka mundur të përshkruajë ndjenjën që ia dhuron fanella e Kosovës. Sulmuesi i talentuar që paraqitet në radhët e ... Read More

Ushqimi i cili e qetëson stomakun

06/03/2019

17 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Keni probleme me stomak të trazuar dhe keni ndjenjën që çdo gjë që e hani nuk ju ... Read More

Me përplot pupla dhe ansambël ngjyrash, Rita Ora mahnit me dukjen e saj në para-mbrëmjen e “Grammy Awards”

08/02/2019

Rita Ora është e njohur për ndjenjën e saj të modës, si vajza që gjithmonë ndjek trendet më të fundit. Pra, nuk është për t’u ... Read More

Almeda Abazi përkohësisht bëhet biondinë

09/01/2019

Almeda Abazi gjatë këtij viti do të shijoj ndjenjën e të qenit prind për herë të parë. Bukuroshja shqiptare në gjysmën e parë të vitit ... Read More

Rita me veshje të çuditshme dimërore, por me shumë stil rrugëve të New Yorkut

19/12/2018

Ajo është e njohur për shfaqjet e saj të guximshme të modës dhe ndjenjën e stilit të çuditshëm. Këngëtarja shqiptare Rita Ora tregoi paraqitjen e ... Read More

Tridhjetegjashtë të famshmit që kanë ngjashmëri “të frikshme” mes vete

16/11/2018

A e dini ndjenjën kur shikoni një film dhe kuptoni se keni parë aktorin diku tjetër? Për t’u siguruar që keni të drejtë, ktheheni te ... Read More

Mënyra e re u lejon hakerëve të vjedhin fotot e fshira në iPhone X

16/11/2018

Ne të gjithë e dimë ndjenjën e pakëndshme të fshirjes aksidentale të një dokumenti apo fotoje që nuk ka ndonjë mënyrë për tu rikuperuar. Kjo ... Read More