Tag: ndjerë

4 shenjat që tregojnë se keni kaluar COVID-19 ose keni qenë bartës i virusit

06/06/2020

Jeni ndjerë të pafuqishëm, keni pasur probleme me frymëmarrjen – po mendoni se keni pasur Covid-19? Ja çfarë thonë ekspertët që duhet të dini nëse ... Read More

Ish-deputeti ka ditëlindjen/ E shoqja e uron plot dashuri: Më bërë të lumtur, krenare dhe të pasur, marrsh nga ditët e mia

21/04/2020

Ish-deputeti festoon ditëlindjen ditën e sotme. Urimin më të ndjerë, Koço Kokëdhima e ka marrë nga bashkëshortja e tij, Brixhida. Duke i uruar edhe qindra ... Read More

Babi i Ergi Dinit përlotet në studio: S’e ndihmova dot, doja ti thoja më fal. Po jetoj jetën e tij

25/02/2020

Dashamir Dini, babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, ka qenë i  ftuar në emisionin “Ftesë në 5”. Gjatë emisionit ai komentoi eksperimentin e bërë ... Read More

“Fjalët e një dashurie të pakufizuar”/ Zbulohet letra e papublikuar më parë e Princeshë Dianës

31/01/2020

Ish-shërbëtori i Princeshës së ndjerë Diana, Paul Burrel ka publikuar një letër private të saj. Në letrën në fjalë, ajo shkruante për dashurinë që ka ... Read More

Çfarë ju bën të ndiheni të vetmuar dhe si ndikon kjo gjendje në mendje dhe trup?

27/04/2019

Çdo person është ndjerë të paktën në një moment të jetës së tyre i vetmuar. Ju ka munguar një person për të biseduar me të, ... Read More

Gashi dedikim prekës për reperin e ndjerë amerikan: Më bëre të besoj në vete

26/04/2019

Gashi dedikim prekës për reperin e ndjerë amerikan: Më bëre të besoj në vete Gashi e ka kujtuar me mall reperin Nipsey Hussle, i cili ... Read More

Adelina dhe Zanfina kujtojnë nënën në trevjetorin e vdekjes së saj

25/04/2019

Adelina dhe Zanfina kanë kujtuar nënën e ndjerë përmes disa postimeve në rrjete sociale. Sot u bënë tre vite që kur nëna e Adelina dhe ... Read More

Guardiola flet për presionin që ndjeu ndaj Tottenham: Mund ta humbnim ligën

20/04/2019

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka treguar për presionin që ka ndjerë gjatë ndeshjes që u luajt sot, kundër Tottenham. Skuadra e trajnerit spanjoll ... Read More

“14 vjet pa prezencën tënde”, Bim Bimma me dedikim prekës

07/04/2019

Bim Bimma ka kujtuar babain e ndjerë me rastin e 14 vjetorit të vdekjes së tij. Bim Bimma përmes një videoje në Instagram, i ka ... Read More

Tërmet në jug të Shqipërisë, nuk raportohet për viktima

06/04/2019

Lëkundje tërmeti gjatë orëve të para të mëngjesit janë ndjerë në jug të Shqipërisë. Sipas të dhënave zyrtare nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe ... Read More

Batatina: Me Gramoz Vokrrin e Bekim Haxhiun u takuam për Kuvendin e FFK-së

28/03/2019

Gramoz Vokrri tha se takimi kishte të bëjë me ndërtimin e shtatores së babait të tij të ndjerë, Fadil Vokrri. Kurse, Tahir Batatina i Llapit ... Read More

Gramoz Vokrri tregon nëse do të jetë sot në Kuvendin e FFK-së

28/03/2019

Djali i ish presidentit të ndjerë të FFK-së, Gramoz Vokrri, e ka komentuar për Gazetën Express foton me Bekim Haxhiun dhe Tahir BatatinënGramoz Vokrri nuk ... Read More