Tag: ndodhë

Trajtojeni herpesin në buzë në mënyrë natyrale

11/11/2019

Herpesi në buzë është një nga gjërat më të bezdisshme që mund t’ju ndodhë. Mirëpo ekzistojnë disa produkte natyrale, të cilat i kemi të gjithë ... Read More

Microsoft tregon datën e shfaqjes së laptopit me dy ekrane

27/08/2019

Laptopin e parë me dy ekrane, Microfoft ka treguar datën e shfaqjes së Surface, që do të ndodhë më dy tetor në një organizim në ... Read More

Keni një stomak të fryrë? Kujdes gjendja mund të jetë serioze

01/08/2019

Fryrja e stomakut shpesh ndodhë pasi që konsumoni ushqime apo pije të caktuara. Por nëse një stomak i fryrë ndodhë më shpesh se që duhet ... Read More

Pse ju djersiten duart dhe si ta parandaloni këtë problem

16/07/2019

Djersitja është një proces natyror, i cili ju ndodhë shumë njerëzve. Gjithsesi, djersitja e tepërt nuk është normale dhe quhet Hiperhidrozë.Sipas Mayo Clinic, djersitja e ... Read More

Pse keni këmbë të ënjtura gjatë verës?

05/07/2019

Ënjtja e këmbëve mund të ndodhë për shumë arsye, duke filluar nga ndonjë dëmtim i eshtrave deri tek ndonjë sëmundje serioze e muskujve apo eshtrave.Edema, ... Read More

Tentim vjedhje në Fushë-Kosovë, policia plagos grabitësin

27/05/2019

Policia e Kosovës, ka njoftuar se sot rreth orës 02:30 kanë pranuar informacione se po ndodhë një vjedhje në një lokal, në rrugën e Pejës ... Read More

Përse assesi nuk bën të pini lëngje të gazuara bashkë me mishin e pjekur në skarë

11/05/2019

Çdo gjë mund t’i ndodhë trupit tuaj dhe shëndetit tuaj nëse bëhet ky kombinim juaji ideal për menynë e radhës Racioni proteinik nënkupton që të ... Read More

Gjashtë lojtarët që Ronaldo i do te Juventus

24/04/2019

Cristiano Ronaldo ka kërkuar nga Juventus që në verë të ndodhë një revolucion në skuadër. Cristiano Ronaldo nuk është i kënaqur me disa bashkëlojtarë që ... Read More

Ky është formacioni i ri i Solskjaer te Man Utd për sezonin e ri

22/04/2019

Ole Gunnar Solskjaer ka kërkuar nga Manchester United që të ndodhë një revolucion i thellë në skuadër. Ole Gunnar Solskjaer dëshiron t’i bëjë disa largime ... Read More

Juventus – Dybala, ky është lajmi i fundit nga Italia

21/04/2019

Paulo Dybala ende nuk e di se çfarë do të ndodhë në verë me të ardhmen e tij. Paulo Dybala është para një dileme të ... Read More

Barcelona e gjen zëvendësuesin e Umtitit

16/04/2019

Në verë pritet të ndodhë një largim i madh nga Barcelona. Samuel Umtiti pritet që të largohet nga Barcelona me të përfunduar ky sezon. Mbrojtësi ... Read More

Mustafa: Në Speciale ka shpifje të Serbisë, UÇK-ja do të dalë faqebardhë

06/03/2019

Ish-komandanti i UÇK-së i Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa-Remi, ka deklaruar gjithçka që po ndodhë me ish-eprorë të kësaj ushtrie në raport me Gjykatën ... Read More