Tag: ndodhen

Luks i shfrenuar dhe poza seksi, Beatrixi dhe Anxhelina çmendin meshkujt grekë

18/02/2020

Dy kushërirat, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj prej ditësh ndodhen në Greqi, ku po shijojnë disa ditë pushimesh. Mes vendeve piktoreske dhe jetës së natës, ... Read More

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, Xhoda publikon video-n me Arjola Demirin

14/02/2020

Irgen Çela dhe Arjola Demiri ndodhen në Zvicër, pasi ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit “I Love Topoja”. Së fundmi Arjola dhe Irgeni ... Read More

Ambasada e Britanike: Jemi të shqetësuar për ngjarjet që ndodhën në Kuvend javën e kaluar

19/05/2019

Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë  ka reaguar pas zhvillimeve që ndodhën gjatë javës në Kuvendin e Kosovës. Përmes një postimi në Twitter, kjo ... Read More

Sulmohet me fishekzjare Drejtoria e Policisë së Shtetit

13/05/2019

Ndizet situata në marshimin-protestë të opozitës. Protestuesit e parë që ndodhen para Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit kanë hedhur tymuese dhe kapsolla në ... Read More

Vërshimet në Tetovë, asgjë konkrete për digën

24/03/2019

24 Mars 2019 / 13:14 Edhe pse kanë kaluar tanimë tre vite nga vërshimet që ndodhën në Poroj dhe Shipkovicë, ndërsa Qeveria premtoi ndarjen e ... Read More

Vezët e tejdukshme të një amfibi që jeton në ujëra të thella (Foto)

23/03/2019

Imazhet e disa sferave që ngjajnë si mermer me ngjyrë rozë të hapur, që ndodhen në një hapësirë me baltë, në fakt janë vezët e ... Read More

Dua duket sensacionale në ‘Brit Awards 2019’, e veshur me fustan të hapur në pjesën e dekoltesë

20/02/2019

Yjet më të mëdha të muzikës britanike ndodhen në O2 Arena në North Greenwich të Londrës, ku sonte (e mërkurë) zhvillohet ceremonia ‘Brit Awards 2019’. ... Read More