Tag: ndonëse

“Hajde gëzuar”, Fjoralba Ponari konfirmon lidhjen me sportistin

18/09/2020

Ndonëse ajo është munduar ta mbajë larg vëmendjes së publikut jetës e saj private, identiteti i partnerit të moderatores Fjoralba Ponari u zbulua shumë shpejt. ... Read More

Me një foto intime, Bebe Rexha sapo zyrtarizoi lidhjen

18/09/2020

Bebe Rexha më në fund e ka pranuar që është në një lidhje. Ndonëse ëë prej muajit korrik të këtij viti, këngëtarja Bebe Rexha po ... Read More

Capital T flet si rrallëherë: Edhe unë i kam përjetuar fluturat në stomak…

16/09/2020

Reperi i njohur Capital T ndonëse është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave, ka ditur se si t’a mbajë sekret jetën private. Ai është ... Read More

VIP-at në plazh/Ajola Xoxe mbyll pushimet në Sarandë, “zhvishet” Sonila Meço

05/09/2020

Ndonëse shtatori ka hyrë, ka ende ndër ata që shijojnë ditët buzë detit. Të tillë janë edhe VIP-at tanë, që ndonëse kanë pasur një sezon ... Read More

U ndërruan në djep, shoqet e mira e zbulojnë pas 28 vitesh

25/08/2020

Disa dyshime, më pas e vërteta, ndonëse banorët e fshatit të Kichanovo, në Rusi i kishin shfaqur më parë aludimet e tyre. Ekaterina ishte shumë ... Read More

Shtatzënë dhe plot nur, Sara Hoxha publikon foton e parë me barkun e rrumbullakosur

29/07/2020

Ndonëse përflitej prej kohësh, vetëm pak ditë më parë, Ledri Vula dhe Sara Hoxha konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë dhe ... Read More

Sa romantik! Patrisi i thotë të gjitha në urimin për ditëlindjen e Tunës

14/07/2020

Ndonëse janë përfolur herë pas here se janë ndarë, jo vetëm që nuk ka ndodhur një gjë e tillë, por vijojnë të jenë më të ... Read More

Nuk ka më dyshime… Byzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, ja me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi

03/07/2020

Tani nuk ka më vend për dyshime… Ndonëse donin ta mbanin sekret, por ata “dështuan”. Dy ditë më parë, këngëtari Ardian Bujupi pubikoi një foto ... Read More

Hemorroidet hiqen në këtë mënyrë

09/06/2020

Hemorroidet prekin 50% të popullsisë pas moshës 50 vjeç. Mund të jenë të brendshme ose të jashtme dhe ndonëse rrallëherë prania e tyre mund të ... Read More

Grabitësit nuk kursejnë as bukuroshen e sportit, futen në shtëpinë e saj dhe marrin gjërat me vlerë

07/06/2020

Dileta Leota është padyshim një nga gazetaret e sportit më të bukura në qarkullim. Ndonëse një personazh televiziv, kjo nuk i ka ndaluar aspak grabitësit ... Read More

Pse plakja e trurit i prek më shumë femrat

05/06/2020

Një ndër sëmundje më të përhapura në botë është sëmundja e Alzheimerit apo demenca. Ndonëse nuk mund të përcaktohet qartë se kur këto sëmundja mund ... Read More

Me bikini të kuqe dhe mjaft seksi, Zaimina Vasjari “çmend” fqinjët nga oborri i shtëpisë

01/06/2020

Zaimina Vasjari, ndonëse ka kohë që nuk po publikon ndonjë këngë të re, ka gjetur një tjetër mënyrë për të qenë në qendër të vëmendjes ... Read More