Tag: ndryshoni

Dhimbjet e kokës zvogëlohen nëse e reduktoni konsumimin e kripës

11/07/2019

Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, atëherë është mirë ta ndryshoni mënyrën e të ushqyerit.Hulumtuesit amerikanë kanë zbuluar se duke e zvogëluar sasinë e kripës ... Read More

Flakni shprehitë e pashëndetshme dhe ndihmojuni veshkave tuaja

08/05/2019

Ndryshoni urgjentisht këto tetë shprehi sepse mund t’jua dëmtojnë shumë veshkat! Në vijim ju ofrojmë një listë të gjërave që duhet shmangur, në mënyrë që ... Read More

Çfarë nuk mund të ndryshojnë femrat kurrë te meshkujt

15/10/2018

Që nga sjelljet te zakonet, te fiksimet dhe paranojat…ja se cilat janë karakteristikat që nuk mund të ndryshoni te meshkujt. Pavarësisht tentativave femërore për të ... Read More

Këto katër stërvitje do t’ju vënë në lëvizje gjithë trupin (Video)

29/07/2018

Nëse dëshironi që të ndryshoni rutinën e stërvitjeve në palestër, zgjidhje e shkëlqyeshme do të mund të jenë ushtrimet e trajneres së fitnesit Stefanie Williamsit. ... Read More