Tag: ndryshuar

“Tifozët e dinin që CR7 do të firmoste me Juven”, Modriç: Murinjo e bëri të qajë, Ronaldo për pak e mbyti me grushte

05/06/2020

Murinjo, pak sa për të ndryshuar… “Special One” është një nga shumë protagonistët e anekdotave të treguara nga Luka Modriç në biografinë e tij, “Në ... Read More

Ndryshimi drastik për vetëm 18 muaj, nëna nuk njeh të bijën

19/12/2019

Një 38 vjeçare tregon se i ka ndryshuar rrënjësisht jeta e saj, që pas rënies nga pesha.Elizabeth Watkins peshonte rreth 170 kilogramë dhe ishte pikërisht ... Read More

21-vjeçari: Pijet energjike ma “shkatërruan jetën”

07/08/2019

21 vjeçari Vinie Pyner nga Anglia, pretendon se pijet energjike ia kanë ndryshuar tërësisht të ardhmen e tij dhe jo për të mirë.Ai ka përjetuar ... Read More

Befasi nga merkatoja, ‘Marca’: James dëshiron Atleticon

14/07/2019

08:14 | 07/14/2019 Një lëvizje e papritur ka ndodhur në merkato, me James Rodriguez që duket se ka ndryshuar destinacionin e preferuar. James Rodriguez lidhej ... Read More

12 ilustrime prekëse që tregojnë se bota jonë ka shkuar pak tepër larg

14/05/2019

Bota jonë nuk është perfekte dhe ka shumë gjëra të cilat duhet ndryshuar. Read More

Serbët ëndërrojnë se Franca do të tërheqë njohjen e Kosovës, mbështeten në fjalët e historianit francez që “ua bëri qejfin disa herë” (Foto)

13/05/2019

“Trembëdhjetë vende kanë ndryshuar vendimin për njohjen e pavarësisë së Kosovës, kështu që pse jo edhe Franca”. Kështu, së paku sipas asaj që shkruajnë mediat ... Read More

‘Çmenduri’ në Turki, Galatasaray fiton derbin dhe rrëmben pozitën e parë

05/05/2019

20:02 | 5 Maj 2019 20:02 | 5 Maj 2019 Tre javë përpara fundit, Superliga e Turqisë ka ndryshuar lider. Galatasaray e ka fituar derbin ... Read More

Ja si ka ndryshuar stilet ndër vite aktorja e ‘Game of Thrones’, Sansa Stark

19/04/2019

Ja si ka ndryshuar stilet ndër vite aktorja e ‘Game of Thrones’, Sansa Stark Aktorja e famshme Sophie Turner e njohur për tërë botën me ... Read More

Tatimi në pronë, Komuna e Prishtinë njofton për afatet e reja për pagesën e kësteve

17/04/2019

Komuna e Prishtinës iu ka kujtuar të gjithë qytetarëve se ligji i ri për tatim në pronë ka ndryshuar e rrjedhimisht edhe afatet për pagesat ... Read More

Melinda mezi njihet pas këtij ndryshimi

08/04/2019

Melinda Ademi ka ndryshuar drastikisht pamjen. Melinda Ademi tesksa po shijon suksesin e këngës së re, vendosi të bëjë një ndryshim në pamje, shkruan lajmi.net. ... Read More

Era Istrefi sërish ndërron stilin e flokëve, shikojeni si duket

03/04/2019

Ka ndryshuar sërish stilin e flokëve. Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi u ka treguar fansave se ka ndërruar sërish ngjyrën e flokëve, shkruan lajmi.net. ... Read More

20 lojtarët më të paguar në botë

02/04/2019

Bota e futbolli është duke ndryshuar nga viti në vit. Klubet më të mëdha botërore, sidomos ato evropiane, janë duke investuar shuma të majme në ... Read More