Tag: negativ

Gjithçka që duhet të dini për impotencën mashkullore

20/06/2019

Impotenca ka një ndikim negativ në jetën seksuale të meshkujve, duke shkaktuar depresion, stres dhe vetëbesim të ulët.Duke i kuptuar shkaqet kryesore, ju mund të ... Read More

BB: Paga minimale, do godasë industrinë e tekstilit

02/04/2019

S A 2019-04-02T14:56:19+02:00 Banka Botërore vlerëson se rritja e pagës minimale do të ketë ndikim negativ ndaj industrisë së tekstilit. Sipas tyre, edhe pse borxhi ... Read More

Rami Malek mund ta luajë rolin negativ në filmin e ardhshëm për James Bondin

02/03/2019

Rami Malek është në bisedime për të luajtur rolin kryesor negativ në filmin e ardhshëm për James Bondin – transmeton Sky News. Pasi e fitoi ... Read More

Ramos i kërkon falje bashkëlojtarit Reguilon, pas eksesit në stërvitje

22/10/2018

Sergio Ramos ka kërkuar falje pas episodit dhe reagimit negativ ndaj bashkëlojtarit të tij Sergio Reguilon. Reguilon e ka goditur aksidentalisht Ramosin në stërvitjen e ... Read More

Realit i mungon goli në ndeshjet e fundit, por me paratë e kursyera mund të transferonte sulmuesit që kanë shënuar 122 gola në sezonin e fundit

17/10/2018

Real Madridi ka arritur rezultatin më negativ të mundshëm në 33 vjetët e fundit kur nuk kishin shënuar gol në tre ndeshje radhazi. Si mund ... Read More