Tag: negociuar

Arsenali dhe Chelsea në negociata me Suarezin

04/01/2019

Klubet e Ligës Premier, Arsenali dhe Chelsea janë duke negociuar të nënshkruajnë me mesfushorin e Barcelonës, Denis Suarez, gjatë afatit të janarit, raportojnë mediat lokale ... Read More

Kërkohen vija të kuqe në dialogun Kosovë – Serbi (Video)

08/11/2018

Derisa presidenti i vendit, Hashim Thaçi është në Bruksel, për të negociuar me homologun e tij serb, Aleksandër Vuciq, në Kosovë bëjnë apel që të ... Read More

Caplan: Ndryshimi i negociuar i kufijve mund të normalizojë raportet Kosovë-Serbi

10/09/2018

Ndryshimi i negociuar i kufijve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, është në pajtim me të drejtën ndërkombëtare dhe se një veprim i tillë do të normalizonte ... Read More

Higuain e Morata mund t’i bashkohen Milanit

17/07/2018

Milan thuhet se është në Londër për të negociuar rreth sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata, por gjithashtu janë në kontakt me përfaqësuesit e Gonzalo Higuainit. ... Read More

Drejtuesi i Interit në Londër për Dembelen

30/05/2018

Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, është në Londër për të negociuar me Tottenham Hotspurin për Moussa Dembélén. Belgu do t’i mbush 31 vjet në ... Read More