Tag: negociuar

Arsenali dhe Chelsea në negociata me Suarezin

04/01/2019

Klubet e Ligës Premier, Arsenali dhe Chelsea janë duke negociuar të nënshkruajnë me mesfushorin e Barcelonës, Denis Suarez, gjatë afatit të janarit, raportojnë mediat lokale ... Read More