Tag: nënën

Aktori i njohur bën rrëfimin e papritur, thotë se nuk ka folur me nënën e tij qe tetë vite

23/10/2020

Aktori shumë i njohur ka thënë se tetë vite nuk ka folur me nënën e tij. Matthew McConaughey zbuloi se ai dikur ishte larguar nga ... Read More

Zanfina Ismajli bën dedikimin e ndjerë për të ëmën: Nuk ka moment që nuk më mungon, kur të shikoj në ëndërr..

01/09/2020

Këngëtarja Zanfina Ismajli ka bërë një dedikim prekës për nënën e saj të ndjerë, e cila sot do të festonte ditëlindjen, por fatkeqësisht ndërroi jetë ... Read More

5 bestytnitë në shtatzëni që s’duhet t’i besoni më

06/08/2020

Shtatzënia është një periudhë shumë e veçantë. Gjithkush ka tendencën ta mbrojë nënën e re dhe kjo është arsyeja përse njerëzit janë të gatshëm të ... Read More

Dedikimi prekës i Adelina Ismajlit për nënën e saj: Nëse flas për dhimbjen dridhen qiej e tokë, përjetësisht puth edhe tokën kah ke ec

25/04/2020

Adelina Ismajli ka bërë një dedikim prekës për nënën e saj, e cila u nda nga jeta katër vite më parë. Në një postim në ‘Instastory’, ... Read More

Humbi të ëmën nga një sëmundje e rëndë, këngëtarja bën xhestin prekës ndaj femrave në nevojë

23/04/2020

Këngëtarja Xhesika Polo humbi nënën e saj pak kohë më parë nga një sëmundje e rëndë. Lajmin e bëri me dije vetëm këngëtarja përmes një ... Read More

Nëna e Neymar gjen të dashur 22 vjeç, 6 vjet më të vogël se djali i saj

12/04/2020

Diçka shumë interesante ka ndodhur me në qendër të vëmendjes, Nejmarin dhe nënën e tij. Nëna e yllit brazilian, Nadine Goncalves, para pak kohësh u ... Read More

Vështrim për librin: “Bisedë shpirtërore me Shën Nënën Terezë” të Zekerija Idrizit

24/02/2020

Librin publicistik “Bisedë shpirtërore me Shën Nënën Terezë”, Zekerija Idrizi e ka ndërtuar nga parimet dhe idetë shumë personale të tij, ose të themi se ... Read More

Princ Harry ndjek hapat e së ëmës, hyn në fushë të minuar

27/09/2019

Herri u pajis me mbrojtëse fytyre dhe trupi, një skenë që të kujton nënën e tij, Dianën. Vizita e princit Herri theksonte kërcënimin e vazhdueshëm ... Read More

Fshati ku lindin vetëm femra

17/08/2019

Kryebashkiaku ka vendosur edhe një çmim për nënën që do të sjellë në jetë një djalë ndërkohë që një grup shkencëtarësh po studion anomalinë e ... Read More

Albërije Hadërgjonaj pranë fotos me nënën: Faleminderit për çdo gjë që bën për ne

12/05/2019

10:11 | 12 Maj 2019 10:11 | 12 Maj 2019 Albërije Hadërgjonaj e ka publikuar një foto me nënën e saj. Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj e ... Read More

Adelina dhe Zanfina kujtojnë nënën në trevjetorin e vdekjes së saj

25/04/2019

Adelina dhe Zanfina kanë kujtuar nënën e ndjerë përmes disa postimeve në rrjete sociale. Sot u bënë tre vite që kur nëna e Adelina dhe ... Read More

Kërcënon bashkëshorten dhe nënën e vet në Gjilan

14/04/2019

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi kishte kanosur bashkëshorten dhe nënën e tij. Gjatë kontrollimit te i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një thikë. ... Read More