Tag: nënshkrimin

Elseid Hysaj afër kalimit të gjiganti i Premierligës

07/08/2019

18:57 | 08/07/2019 Tottenham ka shprehur interesim për nënshkrimin e Elseid Hysajt nga Napoli, por klubi i Serie A po kërkon 26 milionë euro nga ... Read More

Pogba nuk kalon te Reali për këtë arsye

21/07/2019

19:18 | 07/21/2019 Shpresat e Real Madridit për nënshkrimin e Paul Pogbas duket se shuhen me kalimin e kohës, pasi dritarja e transferimeve të Premierligës ... Read More

Bale te Bayern Munich? Reagon agjenti i lojtarit

18/06/2019

19:31 | 06/18/2019 Bayern Munich nuk janë të interesuar për nënshkrimin e Gareth Bale. Ylli uellsian ka humbur besimin e trajnerit Zinedine Zidane, dhe po ... Read More

Çështja Griezmann, Atletico me veprime ligjore kundër Barcelonës

01/06/2019

00:00 | 06/01/2019 Atletico Madrid do të ndërmarrë veprime ligjore kundër Barcelonës, për nënshkrimin e mundshëm me Antoine Griezmann. ‘Cadena Ser’ ka zbuluar se sulmuesi ... Read More

Miratohet Nisma për nënshkrimin e Marrëveshjes Financiare Trepalëshe ndërmjet BE-së, Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut

14/05/2019

Qeveria e Kosovës ka miratuar Nismën për nënshkrimin e Marrëveshjes Financiare Trepalëshe ndërmjet Bashkimit Europian, Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut për vitin 2018, për Programin ... Read More

Marrëveshja e 10 pikëshe e opozitës në Shqipëri

23/04/2019

  Si rezultat i punës për nënshkrimin e marrëveshjes për krijimin e koalicionit opozitar, që do të firmoset sot në Tiranë, A2 CNN mëson 10 ... Read More

Pavard: Jam një nga më të mirët në botë

22/04/2019

Benjamin Pavard është kthyer për të komentuar nënshkrimin e tij për transferimin tek Bayern Munich. Fituesi i Kupës së Botës do të kalojë në ‘Allianz ... Read More

Pochettino flet për të ardhmen e Eriksen

20/04/2019

Bordi drejtues i skuadrës së Tottenham Hotspur është optimist për nënshkrimin e Christian Eriksen. Mesfushori danez është një nga më të kërkuarit në dritaren e ... Read More

Real Madrid nënshkruan kontratën më të madhe në histori të klubit

20/04/2019

Real Madrid dhe kompania e madhe Adidas kanë arritur marrëveshje për nënshkrimin e një marrëveshje që kap vlerën prej 1.6 miliardë euro. Kompania gjermane do ... Read More

Pentagoni do t’i ndihmojë për modernizim Forcave të Armatosura shqiptare

19/04/2019

E ndodhur në Uashington prej pak ditësh me qëllim nënshkrimin e marrëveshjes me Departamentin amerikan të Mbrojtjes për modernizimin e Forcave të Armatosura shqiptare përmes ... Read More

Man Utd prinë garën për yllin portugez

11/04/2019

Manchester United janë shumë afër që të sigurojnë nënshkrimin e yllit portugez. Sipas raportimeve të ‘A Bola’, Manchester United janë duke prirë në garën për ... Read More

Pendarovski: Pakti i Prespës nuk ndryshohet

03/04/2019

Alsat 2019-04-03T14:50:41+02:00 Marrëveshja e Prespës mban nënshkrimin e Kombeve të Bashkuara dhe ajo vështirë mund të ndryshojë. Kështu ka deklaruar para qytetarëve të Komunës së ... Read More