Tag: nënshkroi

Ismaili nënshkruan Udhëzimin Administrativ që ulë çmimet e barnave në Kosovë

27/05/2019

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili nënshkroi sot Udhëzimin Administrativ për rregullimin e çmimit të produkteve medicinale. Më këtë udhëzim përcaktohet dhe rregullohet çmimi i produkteve ... Read More

Drejtori i Juves, Paratici: Ramsey ndryshe nga lojtarët që kemi

12/02/2019

Juventusi të hënën zyrtarizoi blerjen e Aaron Ramseyt nga Arsenali, uellsiani nënshkroi kontratë katërvjeçare, por Zonjës së Vjetër do t’i bashkohet nga sezoni i ri. ... Read More

Julien Faubert, njeriu që u pagua nga Real Madrid plot 28,000 euro për minutë që të flejë në bankën rezervë

31/01/2019

Pak mund ta kujtojë atë si një lojtar i Real Madridit, por Julien Faubert nënshkroi për Los Blancos dhjetë vjet më parë dhe u largua ... Read More

De Ligt mirëpret interesin e Barcelonës: Të gjithë duan të luajnë aty

25/01/2019

Barcelona nënshkroi me Frenkie de Jong nga Ajaxi, por tani vëmendja kthehet te shoku i tij, Mathiijs de Ligt. Mbrojtësi ka qenë i kërkuar nga ... Read More

Boateng: Shpresoj të shënoj në Bernabeu në El Clasicon e ardhshme

22/01/2019

Barcelona nënshkroi me Kevin-Prince Boateng nga Sassuolo në formë të huazimit me të drejt blerje. Ganezi në fjalët e para si katalunas ka thumbur Real ... Read More