Tag: nënshkruar

Bernard Karrica kalon provat te Dinamo Zagreb, nënshkruan kontratë profesionale

22/01/2019

Bernard Karrica i ka kaluar provat dhe ka nënshkruar kontratë profesionale për t’u transferuar në Dinamo Zagreb. Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare ... Read More

Zyrtare: Basaksehir huazon Demba Ba

22/01/2019

Sulmuesi senegalez, Demba Ba do të luajë përsëri në kampionatin e shtetit të Turqisë. Futbollisti ka nënshkruar një kontratë gjashtëmujore me skuadrën Basaksehir, e cila ... Read More

Barcelona tani mendon edhe me muskuj: Arturo Vidal dhe Kevin-Prince Boateng, tregojnë se humbja nga Roma nuk është harruar

21/01/2019

Barcelona ka nënshkruar me Kevin-Prince Boateng në huazim me të drejt blerje. Kjo do të jetë një nga marrëveshjet më të mëdha të janarit, pavarësisht ... Read More

Fiorentina dhe Torino në bisedime me Gagliardinin

21/01/2019

Fiorentina dhe Torino raportohet se janë në diskutime për të nënshkruar me Roberto Gagliardinin nga Interi për një shifër rreth 15 milionë euro. Ish-mesfushori 24-vjeçar ... Read More

Roma dhe Interi në garë për Zapatan

20/01/2019

Raportohet se Roma dhe Interit kanë shfaqur interesim për të nënshkruar me Duvan Zapatan e Atalantas. Sulmuesi kolumbian po kalon formë të mirë këtë sezon, ... Read More

Zyrtare: Agim Ibraimi kthehet te Shkëndija

19/01/2019

Anësori shqiptar, Agim Ibraimi, është transferimi i ri i Shkëndijës. Ai ka nënshkruar kontratë trevjeçare me kampionin e Maqedonisë dhe është prezantuar si lojtar i ... Read More

Lorik Aliu nënshkruan kontratë dy vjeçare me Llapin

17/01/2019

 Mesfushori Lorik Aliu gjatë ditës së sotme ka nënshkruar kontratë dy vjeçare dhe zyrtarisht është pjesë e Llapit. Aliu është pjesë e Llapit nga fillimi ... Read More

Ramsey ka nënshkruar tashmë me Juventusin

17/01/2019

Ylli uellsian, Aaron Ramsey ka nënshkruar kontratë me klubin italian Juventusin dhe t’i bashkohet atyre pas përfundimit të këtij sezoni. Marrëveshja e tij aktuale me ... Read More

Ballkani prezanton përforcimin e radhës, nënshkruajnë me Ledjon Mucën 

16/01/2019

Vetëm një ditë pasi u largua nga Gjilani, Ledjon Muça, ka nënshkruar me Ballkanin. Lajmin e ka konfirmuar klubi i Ballkanit që e ka prezantuar ... Read More

Roma ofron dy futbollistë dhe para për Mancinin

13/01/2019

Roma duket se është tejet e interesuara për të nënshkruar me qendërmbrojtësin Gianluca Mancini. Klubi nga kryeqyteti italian do të tentojë të nënshkruajë me lojtarin ... Read More

Zyrtare: Tahiraj nënshkruan me Hajduk Splitin

12/01/2019

Francesco Tahiraj ka kaluar me sukses testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratë me klubin kroat, Hajduk Split, kontratë e cila vlen deri më 2022. Sulmuesi ... Read More

Chelsea po mendon ta padisë Bayernin në FIFA për Hudson-Odoin

11/01/2019

Gjiganti gjerman Bayern Munich është skuadra më e interesuar për të nënshkruar me talentin anglez Caullm Hudson-Odoi. Ka qenë drejtori sportiv i Bayernit, Hasan Salihamidzic ... Read More