Tag: nënshtrohet

Mjekët operojnë urgjent 20-vjeçaren, shokohen nga ajo që shohin në stomak

26/06/2019

Një vajzë në Mumbai të Indisë është detyruar t’i nënshtrohet një operacioni urgjent për shkak të dhimbjeve të tmerrshme që i vinin nga stomaku.Ajo nuk ... Read More

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës lëndohet rëndë, do t’i nënshtrohet operacionit

21/04/2019

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës lëndohet rëndë, do t’i nënshtrohet operacionit Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka marrë një lajm tejet të hidhur. Përfaqësuesja e ... Read More

Higuain te Chelsea, të premten testet mjekësore

17/01/2019

Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain të premten do tu nënshtrohet testeve mjekësore te Chelsea. Sipas Corriere dello Sport, Higuain është gati të bashkohet me Chelsean ... Read More

Ramsey pritet t’i kryej gjatë ditës testet mjekësore te Juventusi

13/01/2019

Mediat italiane raportojnë se Aaron Ramsey do t’i nënshtrohet sot (e diel) në Londër testeve mjekësore te Juventusi, pasi mesfushori i Arsenalit mund të nënshkruhet ... Read More

Kosova dhe Shqipëria, nga nesër me pika të përbashkëta kufitare

29/12/2018

Automjetet që udhëtojnë Kosovë-Shqipëri dhe anasjelltas, prej ditës së nesërme do t’i nënshtrohet vetëm një kontrolli kufitar. Kjo pasi sipas marrëveshjes së nënshkruar sot nga ... Read More

Bonaventura do t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjike?

14/11/2018

Giacomo Bonaventura dhe Milani kanë vendosur që lojtari t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjike në gju dhe pritet të mungojë nga tre deri në pesë muaj. Futbollisti ... Read More

Mjekët i kishin thënë të operohet për shkak të mbipeshës, refuzoi ta bëjë një gjë të tillë – me dieta dhe ushqim të shëndetshëm arriti t’i humb 108 kilogramë (Foto/Video)

08/11/2018

Një grua e cila ka refuzuar t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale për të hequr kilogramët e tepërt, edhe pse mjekët i kishin thënë se nuk do ... Read More

Mjekët i kishin thënë të operohet për shkak të mbipeshës, refuzoi ta bëjë një gjë të tillë – me dieta dhe ushqim të shëndetshëm arriti t’i humb 108 kilogramë (Foto/Video)

08/11/2018

Një grua e cila ka refuzuar t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale për të hequr kilogramët e tepërt, edhe pse mjekët i kishin thënë se nuk do ... Read More

Zjarrfikësi tajlandez demonstron si mund të nënshtrohet gjarpri kobra, vetëm me një peshqir (Video)

25/10/2018

Somjat Kon Topya ka demonstruar se si mund të nënshtrohet një gjarpër kobra, po që se hyn në tualet – vetëm duke ia hedhur sipër ... Read More

Strootman, të hënën për testet mjekësore te Marseille

26/08/2018

Media të shumta italiane raportojnë se nesër (e hënë) Kevin Strootman do t’u nënshtrohet testeve mjekësore te Olympique Marseille. Sipas njoftimeve, Roma ka arritur marrëveshje ... Read More

Adoleshentja do t’i nënshtrohet operimit për të larguar gjymtyrët shtesë, që i përkasin binjakut të saj parazit (Foto)

30/07/2018

Veronica Cominuez më në fund do t’i nënshtrohet operimit, për t’i hequr nga gjoksi dy duar, që i përkasin binjakut të saj parazit. Adoleshentja 14-vjeçare ... Read More

Malcom kryen testet mjekësore te Roma në javën e ardhshme  

21/07/2018

Sulmuesi anësor i Bordeaux, Malcom, thuhet se do t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Roma gjatë ditës së martë, në javën e ardhshme. Roma thuhet se ... Read More