Tag: nëntor

Do të bëhet baba për herë të tretë, njihuni me partneren e Kastro Zizos

16/01/2020

Në nëntor këngëtari i njohur Kastro Zizo dha lajmin e bukur se do të bëhet baba për herë të tretë. Më vonë ai zbuloi dhe ... Read More

Koha e mandarinave: Kujdes nëse hani shumë, mund të përfundoni te mjeku

07/12/2019

Prej muajit nëntor nis një periudhë disa-mujore në të cilën konsumohen mandarinat. Por, çka i bën shëndetit tuaj ngrënia e tyre? Mandarinat shpesh ngatërrohen me ... Read More

Kujdes me mandarinat! Nëse hani shumë mund të përfundoni te mjeku

06/12/2019

Prej muajit nëntor nis një periudhë disa-mujore në të cilën konsumohen mandarinat. Por, çka i bën shëndetit tuaj ngrënia e tyre?Mandarinat shpesh ngatërrohen me portokajtë ... Read More

Morena Taraku në lot: Lutem çdo minutë për ju

01/12/2019

23:50 | 30 Nentor 2019 23:50 | 30 Nentor 2019 Tragjedia e 26 nëntorit po vazhdon të prek emocionalisht gjithë popullin shqiptar. Shqipëria më 26 ... Read More

Pioli: Milanit i duhet më shumë kualitet

01/12/2019

23:52 | 30 Nentor 2019 23:52 | 30 Nentor 2019 Trajneri i Milan, Stefano Pioli, beson se skuadra e tij ka nevojë për më shumë ... Read More

Zbulohen detaje nga projekti i ri i Dhurata Dorës

30/11/2019

22:54 | 30 Nentor 2019 22:54 | 30 Nentor 2019 Dhurata Dora shumë shpejt do lansoj këngën e re. Dhurata Dora prej publikimit të këngës ... Read More

Priti 16 vite të debutonte, portieri i West Ham shpërthen në lotë pas ndeshjes me Chelsean

30/11/2019

22:42 | 30 Nentor 2019 22:42 | 30 Nentor 2019 Debuton në moshën 33-vjeçare, mbanë portën e paprekur dhe skuadra e tij fiton derbin lokal ... Read More

Leonardo DiCaprio i përgjigjet akuzave për ndezjen e zjarreve në Amazonë

30/11/2019

22:01 | 30 Nentor 2019 22:01 | 30 Nentor 2019 Fituesi i çmimit ‘Oscar’ ishte akuzuar nga presidenti Brazilian. Leonardo Di Caprio i  është përgjigjur ... Read More

Presidenti Duka, gjatë shortit të EURO 2020, kërkon ndihma për zonat e prekura nga tërmeti

30/11/2019

20:57 | 30 Nentor 2019 20:57 | 30 Nentor 2019 Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka e ka përdorur pjesëmarrjen në ceremoninë e ... Read More

Lyrical Son, Mc Kresha dhe Singullar publikojnë bashkëpunimin e ri

30/11/2019

19:59 | 30 Nentor 2019 19:59 | 30 Nentor 2019 P.I.N.T. dhe Singullar kanë bashkuar forcat për këngën e re. Mc Kresha së bashku me ... Read More

Challandes komenton shortin e Euro 2020: Nuk është problem grupi, duhet të kualifikohemi – kemi mundësi reale

30/11/2019

19:53 | 30 Nentor 2019 19:53 | 30 Nentor 2019 Bernard Challandes ka dhënë komentet e tij për situatën e krijuar pas tërheqjes së shortit. ... Read More

Martin Garrix ndjek hapat e artistëve të mëdhenj, ai po punon në himnin e ‘Euro 2020’

30/11/2019

18:27 | 30 Nentor 2019 18:27 | 30 Nentor 2019 Martin Garrix është artisti i cili do punoj himnin e kampionatit Evropian në futboll. Që ... Read More