Tag: nëse

Punëtorët e Facebook kanë pasur qasje në fjalëkalimet e miliona përdoruesve

23/03/2019

Nëse keni qenë duke pritur për një arsye të re për të mbyllur Facebook, mund të jeni me fat sot. Një raport nga kompania për ... Read More

Juventusi do ta rivalizojë deri në fund Real Madridin dhe Manchester Cityn për Nicolo Zaniolon

19/03/2019

Nëse Roma nuk arrin të futet në Ligën e Kampionëve, një shumë e konsiderueshme e parave do të iknin nga duart e tyre. Kjo do ... Read More

Nuk dihet ende qëndrimi i VMRO-së për PSP-në

19/03/2019

19 Mars 2019 / 18:23 VMRO-DPMNE duhet të vendos nëse do të mbështesë gjyqësor dhe PSP të pavarur, ose do të vazhdojë të mbështes amnestimin ... Read More

Haraqija: LDK duhet bashkuar, Rugova thoshte “duhet zgjedhur njerëz ekzekutues”

18/03/2019

Ish-ministri i Kulturës, Astrit Haraqija, ka thënë se nëse synohet fryma Rugoviane, atëherë Lidhja Demokratike e Kosovës duhet bashkuar e jo përçarë. Haraqija tha se ... Read More

Michael Buble pranon se nuk e di nëse do të kishte guximin të përballej sërish me betejën shëndetësore të djalit të tij

18/03/2019

Michael Buble ka pranuar se nuk e di nëse do të ishte i guximshëm mjaftueshëm për t’u përballur edhe një herë me vështirësitë e diagnostikimit ... Read More

Vuçiq: Nëse KFOR-i s’i mbron serbët, ka kush ta bëjë këtë

16/03/2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka deklaruar se nëse KFOR-i nuk e kryen punën e vet, ka kush ta bëjë këtë në vend të tyre. ... Read More

Dhjetë qytete spektakolare nën ujë nga e gjithë bota

16/03/2019

Krahasimi me Venecian vjen spontanisht: edhe nëse ajo nuk njeh rivalë, këto qytete ofrojnë panorama magjepsëse Lumenjtë kanë qenë gjithmonë djepi i qytetërimit: në brigjet ... Read More

Nëse Bayerni nuk e blen, Reali do ta shes Jamesin për 50 milionë euro

15/03/2019

Nëse Bayern nuk do ta shfrytëzojë mundësinë e blerjes së James Rodriguezit për 42 milionë euro, atëherë madrilenët do ta shesin në ndonjë klub tjetër, ... Read More

Zaev: Mosrespektim i Kushtetutës është edhe nëse nuk përdoret emri i ri

15/03/2019

15 Mars 2019 / 7:31 Mosrespektim i Kushtetutës është edhe nëse nuk përdoret emri i ri kushtetues i Republikës së Maqedonisë së Veriut, ka deklaruar ... Read More

Haradinaj: Popullin nuk e marr në qafë, shkoj vet në shtëpi nëse prishemi me Amerikën (Video)

14/03/2019

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të presë t’i kërkojë dikush dorëheqjen nëse prishen raportet me Amerikën. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal ... Read More

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën (Video)

14/03/2019

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të ... Read More

Efektet fizike e psikologjike që i përjetoni kur dikush jua thyen zemrën

14/03/2019

Nëse asnjëherë nuk jua ka thyer ndokush zemrën, atëherë mund ta konsideroni veten si një prej njerëzve më me fat në planet. Ndarjet e këqija ... Read More