Tag: nesërme

Sipas Meri Shehut, këto shenja të horoskopit do martohen së shpejti

04/06/2020

Parashikimi i yjeve nga astrologia e njohur Meri Shehu për ditën e sotme dhe të nesërme… Dashi Sot mund të gjenden rezervat ekonomike e materiale ... Read More

Motorola One Action që lansohet nesër do të ketë kamera shumë të sofistikuara

17/08/2019

 Ditën e nesërme, do të kemi mundësi ta shohim shumë më afër Motorola One Action, që është dizajnuar që të rivalizojë me GoPro. Kjo pajisje ... Read More

Eskalojnë mediet serbe: Thaçi dhe Daut Haradinaj duhet të shkojnë në Hagë

12/05/2019

Mediat serbe kanë zgjedhur që në botimet e nesërme të gazetave të merren me politikanë kosovarë. Mediat në Serbi në faqet e para të gazetave ... Read More

MOST, mbi 1 500 vëzhgues për zgjedhjet presidenciale

20/04/2019

Alsat 2019-04-20T16:18:34+02:00 Asociacioni qytetarë Most zgjedhjet e nesërme presidenciale do t’i ndjekë me mbi 1500 vëzhgues. Me përzgjedhje të rastësishme ata do të shpërndahen në ... Read More

MOST do të vëzhgojë zgjedhjet me 1 500 vëzhgues në terren

20/04/2019

Alsat 2019-04-20T14:18:30+02:00 Asociacioni qytetar MOST do të monitorojë zgjedhjet e nesërme me më shumë se 1 500 vëzhgues. Në 1 160 vendvotime, të përzgjedhura sipas ... Read More

Regjim i veçantë qarkullimi sot për shkak të vizitës së nesërme të Ciprasit

02/04/2019

S A 2019-04-02T07:36:17+02:00 Për shkak të vizitës së nesërme të kryeministrit  grek Aleksis Cipras nesër nga ora 9:30 deri në orën 20 do të vendoset ... Read More

Regjim i veçantë trafiku për shkak të vizitës së Ciprasit

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T19:27:10+02:00 Për shkak të vizitës së nesërme të kryeministrit grek Aleksis Cipras nesër nga ora 9:30 deri në orën 20 do të vendoset një ... Read More

Cipras: Kravatën e Zoranit e mbaj në sirtarin e byrosë, më përkujton momentin historik

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T17:17:43+02:00 Në prag të vizitës së nesërme në Shkup, kryeministri i Greqisë, Aleksis Cipras për Agjencinë Informative të Maqedonisë ka shpalosur letrat për bisedimet ... Read More

Ambasada e SHBA-së në Tiranë, thirrje amerikanëve: Shmangi protestat

04/03/2019

11 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Ditën e nesërme do të zhvillohet protesta e radhës e opozitës ndërsa në të njëjtën kohë në ... Read More

Rita Ora e mirëpret një bashkëpunim me Eminemin

28/02/2019

Rita Ora ka treguar se gjatë ditës së nesërme do të sjell këngën më të re për fansat. Këngëtarja shqiptare ka finalizuar tashmë projektin më ... Read More

Protesta e opozitës, ​vendosen tela me gjemba pranë Parlamentit të Shqipërisë

20/02/2019

Policia dhe Garda shqiptare kanë marrë masat për protestën e nesërme të opozitës. Opozita ka njoftuar se pavarësisht anulimit të seancës së Kuvendit, protesta nesër ... Read More

Opozita i përgjigjet policisë: Skenari i dhunës gjendet në zyrën e Edi Ramës

20/02/2019

Opozita reagon në lidhje me deklaratat e policisë se në protestën e nesërme mund të ketë dhunë. “Opozita e Bashkuar dënon më forcë deklaratën e ... Read More