Tag: Neymar

”Trondiet PSG”/ Tre lojtarë me COVID, mes tyre edhe Neymar dhe Di Maria pozitivë

02/09/2020

Neymar, Di Maria dhe Leandro Paredes janë tre lojtarët që kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.Të tre lojtarët sipas ‘L’Equipe’ pushuan në ishullin spanjoll të Ibizës ... Read More

Legjenda e Barcelonës: Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid

29/08/2019

13:51 | 08/29/2019 Ish ylli i Barcelonës, Rivaldo mendon se Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid, sepse ai beson se bashkatdhetarit të tij ... Read More

PSG e refuzon edhe ofertën e fundit të Barcelonës për Neymar

29/08/2019

10:38 | 08/29/2019 Duket se saga Neymar nuk do të ketë fund këtë verë. Paris Saint Germian raportohet se ka refuzuar një ofertë tjetër dhe ... Read More

Barcelona pret Neymarin, ja ku mund të transferohet në vitin tjetër Mbappe

28/08/2019

13:27 | 28 Gusht 2019 Mbappe dhe Neymar, dyshe e kërkuar në treg 13:27 | 28 Gusht 2019 Kylian Mbappe është një objektiv i madh ... Read More

E papritur: Neymar te Juventus, Dybala te PSG

19/08/2019

22:18 | 08/19/2019 Juventus ka pyetur PSG në lidhje me transferimin e Neymar, duke e përfshirë në marrëveshje shkëmbimi me Paulo Dybala. GlobeSport raporton se ... Read More

Real Madrid ia ofron PSG-së tre lojtarë për Neymarin

14/08/2019

08:08 | 08/14/2019 Real Madrid kanë rritur ofertën për Neymar, duke i ofruar PSG-së deri në tre lojtarë si pjesë e një marrëveshje shkëmbimi. Zinedine ... Read More

Messi telefonoi Neymarin: Harroje Real Madridin, eja tek Barcelona

13/08/2019

11:59 | 08/13/2019 Edhe Lionel Messi i është bashkuar ‘dramës’ Neymar JR. Neymar po e kërkon me ngulm largimin nga Paris Saint Germain, me destinacionin ... Read More

Befason Neymar, tregon se kush është lojtari më i mirë kundër të cilit ka luajtur

19/07/2019

15:20 | 07/19/2019 Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, ka befasuar me deklaratën e tij të fundit, lidhur me lojtarin më të mirë që ka ... Read More

Ndodh e papritura, Neymar te Juventusi

17/07/2019

11:37 | 07/17/2019 Raporti i sotëm në Mundo Deportivo thotë se ylli i Paris Saint-Germain Neymar tani është i hapur për t'u bashkuar me Juventusin. ... Read More

Neymar bën hapin e parë, i gatshëm t’i bashkohet Barcelonës

31/05/2019

17:46 | 31 Maj 2019 17:46 | 31 Maj 2019 Mund të duket e çuditshme, por Neymar mund të rikthehet te Barcelona, për të finalizuar ... Read More

Neymar prek shifrën e 50 golave me PSG në vetëm 57 paraqitje

04/05/2019

21:13 | 4 Maj 2019 21:13 | 4 Maj 2019 Ylli brazilian, Neymar JR, ka arritur që të shënoj golin e 50-të me fanellën e ... Read More

Dani Alves tradhton Neymarin: Nuk e miratoj atë që bëri

01/05/2019

Bashkëlojtari i Neymar, Dani Alves ka kritikuar sjelljet e shokut të tij, pas humbjes 3:2* ndaj Rennes në finalen e Kupës së Francës. PSG u ... Read More