Tag: ngacmuar

Mëngjesi i vonshëm i modeles shqiptare, gjysmë e zhveshur në shtrat

04/05/2019

15:40 | 4 Maj 2019 15:40 | 4 Maj 2019 Françeska Jaçe ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e meshkujve me foton e fundit. Françeska Jaçe ka postuar ... Read More

Tayna publikon video nga vaska

20/04/2019

Tayna ka 'ngacmuar' imagjinatën me një video në InstaStory. Tayna ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet në vaskë duke u relaksuar, ... Read More

Dëbon nga shtëpia gruan dhe fëmijët në Suharekë

17/03/2019

Policia e Kosovës njofton se dje pasdite në Suharekë një grua ka njoftuar se është ngacmuar dhe përzënë nga shtëpia së bashku me fëmijët nga ... Read More

Fury e ngacmon Wilderin para meçit ndaj Francesco Pianetas

15/08/2018

Tyson Fury ka gjetur kohë për ta ngacmuar boksierin amerikan Deontay Wilder, para duelit të tij të radhës. Britaniku është duke u përgatitur për meçin ... Read More

E kishin ngacmuar gjithmonë në shkollë, adoleshentja shfaqet në mbrëmjen e maturës e eskortuar nga 120 motoçiklistë (Video)

02/07/2018

Një adoleshente të cilën e kishin ngacmuar gjithmonë në shkollë, ka lënë gojëhapur bashkëmoshatarët kur në mbrëmjen e maturës u shfaq e shoqëruar nga një ... Read More

Politikani britanik, Corbyn nuk i reziston Pamela Andersonit

29/06/2018

Jeremy Corbyn po akuzohet se e ka ngacmuar seksualisht Pamela Andersonin në një shou të drejtpërdrejtë televiziv. Bukuroshja amerikane dukej mjaft elegante e veshur në ... Read More

Ngacmohet një femër e mitur në Kaçanik

04/05/2018

Të enjten në Kaçanik, në ora 13 e 40, është arrestuar një mashkull, pasi i njëjti kishte ngacmuar një femër të moshës së mitur. Këtë ... Read More

Nurmagomedov i drejtohet McGregorit: Nëse je gangster i vërtetë, pse nuk hyre brenda – tregoma vendndodhjen do të vi unë

06/04/2018

Khabib Nurmagomedov nuk ka qëndruar pa e ngacmuar Conor McGregorin pas incidentit të ndodhur të enjten mbrëma në Barclays Center në Brooklyn të New Yorkut, ... Read More