Tag: ngjallur

Tayna dhe Mozzik kanë gati `Megahit-in´, zbulohet titulli i këngës

14/01/2020

Reperi i njohur Mozzik dhe Tayna kanë ngjallur prej kohësh dyshime tek fansat e tyre për një projekt muzikor, i cili do e bënte bashkë ... Read More

Samsung shënon rritje në shitje

08/10/2019

Shifrat pozitive të shitjes së telefonit “Samsung Galaxy 10” i kanë ngjallur shpresat për kufizimin e krizës së gjigantit teknologjik në Korenë Jugore. Kjo kompani ... Read More

Shkencëtarët japin lajmin e madh: Zbulohet ilaçi që na shpëton nga kanceri i gjirit

17/08/2019

Një grup studiuesish nga Universiteti i Baselit në Zvicër kanë ngjallur shpresat për një kurë ndaj kancerit të gjiritAta kanë treguar se kanë mundur të ... Read More

Në Spanjë po e shohin si dështim, lëndimi i Dembeles shihet si një mundësi për Coutinhon

22/01/2019

Mos komponimi i tij në Barcelonë ka ngjallur kritika, por Philippe Coutinho do ta ketë edhe një tjetër rast për të treguar sa vlen, kjo ... Read More

Zeka: PDK iniciatore e taksës, do të ketë edhe masa të tjera ndaj Serbisë

12/01/2019

Taksa 100% e vendosur për produktet serbe dhe ato të Bosnjës ka ngjallur debat brenda dhe jashtë vendit. U tha se ideja për vendosjen e ... Read More