Tag: ngjashëm

Publikohen para prezantimit fotografi të smartfonit të palosshëm të Motorolës

04/11/2019

Smartfoni ‘Razr’ i Motorolës është rikthyer me një dizajn të ngjashëm me konceptin, sipas fotove të lansuar të telefonit të palosshëm që ende nuk është ... Read More

Apple iOS 13 premton rritje të ndjeshme të performancës për iPhone

05/06/2019

Apple gjithashtu prezantoi një sistem të ri kyçjeje social e cila funksionon ngjashëm me atë të përdorur nga Google dhe Facebook por pa gjurmuar përdoruesit ... Read More

Goli i Rashicës po krahasohet me golin e paharruar të Messit

25/04/2019

Lionel Messi dhe Milot Rashica janë protagonist të dy golave të bukur dhe të ngjashëm sipas tifozëve të futbollit. Ylli i Kombëtares së Kosovës po ... Read More

Mungesa e deputetëve në seanca, problemi më i madh me të cilin po përballet Kuvendi i Kosovës

19/03/2019

Ngjashëm me vitin paraprak, edhe në pjesën e parë të vitit 2019, vendimmarrja në Kuvendin e Kosovës vazhdon të jetë problematike si pasojë e mungesës ... Read More

Huawei lanson laptop të ngjashëm me MacBook, me çmim tre herë më të lirë (Foto)

25/02/2019

Në përpjekje që të rivalizojë me Apple, Huawei i ka lansuar tre laptop të ngjashëm me MacBook, që kanë çmim tre herë më të lirë. ... Read More

Apple fillon punësimet për shërbimin e shpërndarjes së videove të ‘ngjashëm me Netflix’ (Foto)

02/02/2019

Lansimi i shërbimit të ri të shpërndarjes së videove nga Apple, që thuhet të jetë i ngjashëm me Netflix, mund të ndodhë shumë shpejtë. Në ... Read More

A po vepron LSDM-ja ngjashëm sikur VMRO-DPMNE-ja kur ishte në pushtet?

07/06/2018

7 June 2018 / 14:43 A po vepron LSDM-ja ngjashëm sikur VMRO-DPMNE-ja kur ishte në pushtet?  Veprimet e fundit të partisë në pushtet si konferencat ... Read More