Tag: ngushëllimet

Ruçi: Ushtarakja Zarife Hasanaj, dëshmore e paqes

06/05/2019

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi shprehu sot ngushëllimet për rënien në krye të detyrës, në misionin në Letoni, të ushtarakes Zarife Hasanaj. ″Në ... Read More

Rita Ora udhëheq listën e të famshmëve që kanë shprehur ngushëllime për vdekjen e Keith Flint

04/03/2019

Të famshmit nga bota e muzikës dhe industria e argëtimit kanë shprehur ngushëllimet e tyre pas lajmit për vdekjen e yllit të “The Prodigy”, Keith ... Read More

Taravari: Gostivari sot është në zi, Zoti na ndihmoftë

13/02/2019

13 Shkurt 2019 / 22:52 Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, ka shprehur ngushëllimet për viktimat nga aksidenti i sotëm tragjik në aksin rrugor ... Read More

Berisha shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-ambasadorit Lohan

27/01/2019

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka shprehur ngushëllimet për humbjen e ish-ambasadorit të BE-së në Shqipëri, Helmut Lohan. Me anë të një postimi në Facebook, Berisha shkruan ... Read More