Tag: ngushta

Vajza, vëmendje! Ja pse nuk duhet të vishni xhinse të ngushta!

29/10/2019

Xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja, paralajmërojnë doktorët. Mediat ndërkombëtare i bëjnë jehonë këtij lajmi pasi një grua në Australi ... Read More

Kujdes, xhinset e ngushta ua dëmtojnë muskujt

29/09/2019

Xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja, paralajmërojnë doktorët. Mediat ndërkombëtare i bëjnë jehonë këtij lajmi pasi një grua në Australi ... Read More

“Defektet” e Adrola Dushit – sipas shoqes së saj, Kristina Bakiu

25/03/2019

Dy modelet e famshme shqiptare, njëkohësisht dhe mikesha të ngushta prej disa vitesh, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu, kanë thënë shumëçka për njëra-tjetrën gjatë pjesëmarrjes ... Read More

Shoqja i nxjerr “të palarat” Adrola Dushit

24/03/2019

Dy modelet e famshme shqiptare, njëkohësisht dhe mikesha të ngushta prej disa vitesh, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu nuk lanë gjë pa thënë për njëra-tjetrën ... Read More