Tag: Nicole

Mëngjesi i duhur, ky është sekreti i rinisë së përhershme

13/06/2019

Në mes të karrierës, 4 fëmijëve dhe bashkëshortit, aktorja e famshme Nicole Kidman arrin të duket bukur dhe shumë më e re se mosha e ... Read More

Nicole Scherzinger mahnit në të kuqe në fotosesionin e ri

16/04/2019

Nicole Scherzinger ka ndarë pamje nga prapaskenat e fotosesionit të ri. Nicole Scherzinger të hënën realizoi një set fotografik, ndërsa teksa po përgatitej në prapakenë ... Read More

Tom Cruise ia ndalon ish-gruas që t’i shkojë djalit në dasmë

30/03/2019

Tom mbajti dy fëmijët e adoptuar kur ishte i martuar me Nicole, që prej kur u ndanë në vitin 2001.Raportohet se Tom Cruies ia ka ... Read More

Rrjedh video intime e Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton

20/02/2019

Një video intime e Nicole Scherzinger dhe ish të dashurit të saj, Lewis Hamilton, ka rrjedhur në internet. Klipi i shkurtër prej dy minuta e ... Read More

Nicole Scherzinger përfundon lidhjen me tenistin bullgar

11/02/2019

Nicole Scherzinger është vetëm përsëri, sipas raporteve të mediave të huaja. Këngëtarja 40-vjeçare thuhet se ka përfunduar lidhjen me tenistin bullgar Grigor Dimitrov dhe nuk ... Read More

Ishte e fiksuar pas kirurgjisë estetike, por tani Nicole Kidman duket më e hijshme pa botokse

24/01/2019

Aktorja australiane, Nicole Kidman dikur ishte e fiksuar pas kirurgjisë estetike. Shpesh fansat e kritikuan për pamjen dhe e këshilluan t’i ndalonte përpjekjet për t’u ... Read More

Një përqafim dhe zgjidhet mosmarrëveshja mes Nicole Kidman dhe Rami Malek

16/01/2019

Nicole Kidman dhe Rami Malek ishin bërë objekt i talljes së rrjeteve sociale pas përfundimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Golden Globes. Në fakt, ... Read More

Lenny Kravitz ka folur për bashkëpunimin e vajzës së tij dhe ish të fejuarës, Nicole Kidman

18/12/2018

Lenny Kravitz ka foli rreth bashkëpunimit të vajzës së tij, Zoe me Nicole Kidmanin. Moderatori Andy Cohen e pyeti artistin rreth marrëdhënies së Zoes dhe ... Read More

Nicole Kidman nuk dëshiron të flas për ish-bashkëshortin: E kam lënë pas martesën me Tom Cruise

07/12/2018

Aktorja e Hollivudit, Nicole Kidman flet rrallë për ish-bashkëshorten, Tom Cruise. Kidman ishte vetëm 22 vjeçare kur u martua me aktorin tashmë të njohur, Cruise. ... Read More

Nicole Kidman kishte dashur të hiqte dorë nga filmi “The Hours” që ia solli çmimin Oscar

25/11/2018

Një prej aktoreve më të njohura në botën e filmit, Nicole Kidman, ka treguar se disa prej vendimeve të momentit mund ta ndryshojnë në tërësi ... Read More

Dhjetë vjet pa i takuar fëmijët, arsyetohet Nicole Kidman

08/11/2018

Nicole Kidman ka dy vajza biologjike me këngëtaren Keith Urban, por prej martesës së parë me Tom Cruise, ajo kishte adoptuar dy fëmijë, të cilët ... Read More

Nicole Kidman ka hequr dorë prej shumë gjërave shkaku i familjes

05/11/2018

Nicole Kidman pranoi hapur se ka hequr dorë prej disa vese dhe obligimeve të saja shkaku i familjes. Aktorja 51-vjeçare u përball me problemet që ... Read More