Tag: Nicolo

Roma pret ofertat e Cityt e Realit për Zaniolon

05/03/2019

Roma është e përgatitur të dëgjoj ofertat për futbollistin e talentuar italian, Nicolo Zaniolo. Duke kaluar në Romë verën e kaluar nga Interi, shfaqja e ... Read More

Babai i Zaniolos i mbyll derën Juventusit dhe Raiolas

25/02/2019

Babai i Nicolo Zaniolos, ka thënë se djali i tij do të nënshkruajë kontratë të re me Romën, ndërsa për agjent nuk do ta ketë ... Read More

Zaniolo: Ëndërroj të kalojë gjithë karrierën te Roma

17/02/2019

Nicolo Zaniolo bëri historinë në Ligës së Kampionëve dhe tashmë thuhet se ka vlerë prej 50 milionë euro, por këmbëngul se qëllimi i tij është ... Read More

Drejtori sportiv i Juventusit, Paratici ndoqi nga afër dyshen Zaniolo-De Ligt

14/02/2019

Mesfushori me tipare sulmuese i Romës, Nicolo Zaniolo dhe mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs De Ligt vazhdojnë të mbeten objektiva të Juventusit. Zonja e Vjetër ka ... Read More

Derisa të gjithë flasin për talentin e Zaniolos, faqet rozë shkruajnë për nënën e tij të bukur

13/02/2019

Nicolo Zaniolo është sensacioni i momentit në botën e futbollit. Lojtari i Romës i shënoi dy gola në fitoren ndaj Portos në Ligën e Kampionëve ... Read More

Presidenti i Romës, Pallotta: Zaniolo dhe Pellegrini liderët e së ardhmes

13/02/2019

Presidenti i klubit të Romës, James Pallotta, ka ngritur në qiell dyshen Nicolo Zaniolo dhe Lorenzo Pellegrini pas fitores në ndeshjen e parë ndaj Portos. ... Read More

Zaniolo, pasi theu një rekord si italian në Ligën e Kampionëve: Besoj se do të fitojmë edhe në Portugali

13/02/2019

Mesfushori i Romës, Nicolo Zaniolo ka shënuar dy herë në fitoren kundër Portos (2: 1) në Ligën e Kampionëve. Ai nuk ka pritur që të ... Read More

Juventusi synon transferimin e Zaniolos

08/02/2019

Mesfushori i talentuar i Romës, Nicolo Zaniolo ka përfunduar në listën e dëshirave të Juventusit. Italiani erdhi nga Interi në verë te Roma si pjesë ... Read More

Zaniolo dhe Roma arrijnë marrëveshje për rinovimin e kontratës?

04/02/2019

Talenti i madh italian, Nicolo Zaniolo thuhet se ka rënë dakord për një kontratë të re me Romën. Zaniolo arriti vetëm në afatin e verës ... Read More

Drejtori sportiv i Cagliarit, Passetti: Barella nuk largohet në janar

14/01/2019

Drejtori sportiv i Cagliarit, Mario Passetti ka thënë se mesfushori i talentuar italian Nicolo Barella nuk do të largohet nga klubi këtë muaj. Barella ka ... Read More

Real Madridi shpreh interesim për Zaniolom e Romës

11/01/2019

Mesfushori i Romës, Nicolo Zaniolo me paraqitjet e tij të fundit ka bërë që të tërheq interesimin e Real Madridit. Klubi mbretëror ka shfaqur interesim ... Read More

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan  

11/01/2019

Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve ... Read More