Tag: Nita

Nga Dubai në shtëpi/ Aktorja dhe modelja nga Kosova vjen me ca foto seksi nga karantina

15/04/2020

Aktorja dhe modelja Arta Nita po vazhdon që të jetë në karantinë Ajo sot ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet e izoluar dhe ... Read More

Ky është aktori më i mirë kosovar sipas Nita Latifit

17/04/2019

Nita Latifi është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nita Latifi mesa duket aktor të preferuar ka Ylber Bardhin, shkruan ... Read More

Publikohet mesazhi, ja çfarë i ka shkruar një fans Nita Latifit

16/04/2019

Nita Latifi sot e ka pranuar një mesazh i cili ia ka zbukuruar ditën. Këngëtarja Nita Latifi është njëra ndër këngëtaret e cila së fundmi ... Read More

Nita Latifi provokon me të pasmet, shikojeni si u fotografua para pasqyrës

05/04/2019

Nita Latifi, si rrallëherë është shfaqur tejet provokuese në fotografitë e fundit. Nita Latifi ka ndarë me ndjekësit dy fotografi të reja, në të cilat ... Read More

Nita Latifi publikon projektin “A Jena”

24/02/2019

Nita Latifi ka publikuar projektin më të ri të saj me videoklip. Bukuroshja ka sjell krijimin më të ri i cili titullohet “A Jena”. Ky ... Read More

Përmes performancës ‘freestyle’, Nita Latifi dëshmon se mund të interpretojë për mrekulli edhe në hip-hop

09/02/2019

Nita Latifi është e njohur për kultivimin e zhanrit pop-rok dhe rok, mirëpo talenti i saj në muzikë është shumë më i gjerë. Këngëtarja e ... Read More

Nora me një urim të veçantë për motrën e saj Nita

26/01/2019

Motra e Nora Istrefit, Nita, feston ditëlindjen e saj dhe natyrisht se nuk mund të mungonin urimet nga familjarët dhe miqtë e saj. Një urim ... Read More