Tag: njeh

Arlind Sulejmani: Si arrita të shndërrohem në kampion bote larg vendit tim

08/02/2020

E ka nisur mbarë karrierën pasi deri më tani nuk njeh humbje, djaloshi nga Tetova që jeton në Vjenë të Austrisë, vjen në një rrëfim, ... Read More

Qumështi i bletës shërues i disa sëmundjeve

28/11/2019

Përdorimi i qumështit të bletës po njeh një zgjerim të konsiderueshëm në tregun shqiptar.Çdo pikë qumështi i bletës është jetë. Vlerësohet si nektari i perëndive ... Read More

Qumështi i bletëve, kurues i problemeve shëndetësore që prekin shpesh shqiptarët

10/11/2019

Përdorimi i qumështit të bletës po njeh një zgjerim të konsiderueshëm edhe në tregun tonë. Çdo pikë qumështi i bletës është jetë. Vlerësohet si nektari ... Read More

Ushqimet që ngadalësojnë urinimin e shpeshtë

18/07/2019

Një person me një fshikëz tepër aktive e njeh ndjenjën e panikut apo nevojës urgjente për të shkuar në tualet.Ndonjëherë kjo thirrje është aq e ... Read More

Shkoni shpesh në tualet për të urinuar dhe nuk po gjeni zgjidhje? Mos shkoni tek mjeku, kjo mënyrë do ju shpëtojë

15/07/2019

Një person me një fshikëz tepër aktivë e njeh ndjenjën e panikut apo nevojës urgjente për të shkuar në tualet. Ndonjëherë kjo thirrje është aq ... Read More

Halimi: Kosova ka nevojë për një Qeveri të re

20/05/2019

Analisti politik, Fisnik Halimi ka thënë se shoqëria kosovare njeh shumë pak raste kur gabimeve si rasti i deputetes Flora Brovina iu janë dhënë përgjigje ... Read More

E rrallë: Tifozi merr leje nga burgu për ta parë Partizanin kampion

14/05/2019

12:51 | 14 Maj 2019 12:51 | 14 Maj 2019 Dashuria për futbollin dhe, mbi të gjitha, për ekipin e zemrës nuk njeh pengesa. Madje, ... Read More

Dhjetë qytete spektakolare nën ujë nga e gjithë bota

16/03/2019

Krahasimi me Venecian vjen spontanisht: edhe nëse ajo nuk njeh rivalë, këto qytete ofrojnë panorama magjepsëse Lumenjtë kanë qenë gjithmonë djepi i qytetërimit: në brigjet ... Read More

Greqi, do të ndryshohen tabelat me emrin e vjetër

15/02/2019

15 Shkurt 2019 / 10:33 Greqia tashmë e njeh Maqedoninë e Veriut, ndërsa kjo do të pasqyrohet edhe në disa përmendje zyrtare, duke përfshirë edhe ... Read More

Qeveria e Kosovës nuk e njeh më UNMIK-un

06/02/2019

Qeveria e Kosovës e ka ndërprerë komunikimin dhe nuk e njeh më Misionin e Kombeve të Bashkuara-UNMIK, si strukturë përfaqësuese në Kosovë. Kryeministri i Kosovës, ... Read More

Niki Lauda lirohet nga spitali

17/01/2019

Ai konsiderohet si një ndër garuesit më të mirë njeh historia e veturave të shpejta – Formula 1. Niki Lauda është liruar nga një spital ... Read More

Mijallkov: Partia nuk është e udhëheqësisë aktuale

23/10/2018

23 Tetor 2018 / 15:22 Ish drejtori i shërbimit sekret, Sasho Mijallkov nuk e njeh vendimin e Komitetit Qendror të VMRO-DPMNE-së, për përjashtimin e tij ... Read More