Tag: njëherë

Gashi publikon foto me simbolin e shqiponjës në shpinë: Lutje për të gjitha shqipet e mia 

26/11/2019

22:44 | 11/26/2019 Gashi e ka mbështetur edhe njëherë Shqipërinë. Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, e ka mbështetur edhe njëherë Shqipërinë pas tragjedisë që ... Read More

Përse dridhet syri? Ky është shpjegimi shkencor

09/10/2019

Shumica e njerëzve së paku njëherë janë ballafaquar me problemin e dridhjes së qerpikut.Ky fenomen njihet me emrin miokimi, dhe ndodh për shkak të tkurrjes ... Read More

A duhet t’ua lironi vendin të moshuarve? Flasin ekspertët

14/09/2019

Foto ilustrim: Matthew Henry Të gjithëve neve na ka ndodhur të paktën njëherë që të ngrihemi nga ulëset e një autobusi për t’ia liruar vendin ... Read More

Kemi vepruar gabim! Kurrë mos ia lironi vendin një të moshuari në autobus

14/09/2019

Të gjithëve neve na ka ndodhur të paktën njëherë që të ngrihemi nga ulëset e një autobusi për t’ia liruar vendin një të moshuari/e, e ... Read More

Haradinaj: Gjermania edhe njëherë konfirmon mbështetjen për liberalizimin e vizave, urime Kosovë

20/05/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se Gjermania edhe njëherë e konfirmon mbështetjen për liberalizimin e vizave për Kosovën. Në një status në llogarinë ... Read More

Veseli: Fotografia publikuar e dhunimit, luftë speciale e Serbisë (Video)

17/05/2019

Kryetari i Kuvendit njëherë edhe kryetar i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se fotografitë që i janë dhënë Flora Brovinës, duken si një luftë speciale ... Read More

Arilena Ara nuk e ka aspak problem të shfaqet pa grim 

12/05/2019

10:57 | 05/12/2019 Arilena Ara ka publikua foto e pa grimuar. Këngëtarja Arilena Ara e ka dëshmuar edhe njëherë se nuk e ka aspak problem ... Read More

Bebe Rexha tregon a ka bërë ndërhyrje kirurgjike në hundë dhe vithe 

09/05/2019

9:17 | 9 Maj 2019 09:17 | 9 Maj 2019 Bebe Rexha është treguar edhe njëherë shumë e hapur. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, është treguar ... Read More

Haradinaj: Ne nuk i ndërrojmë qëndrimet tona përditë (Video)

04/05/2019

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, njëherë edhe kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në 19 vjetorin e kësaj partie, indirekt ka dhënë mesazhin edhe ... Read More

Edhe Mourinho dorëzohet para Messit, e quan ‘Zoti i Futbollit’

02/05/2019

20:31 | 05/02/2019 Lionel Messi edhe njëherë ka magjepsur audiencën e futbollit me paraqitjen e tij të mbrëmshme, kundër skuadrës së Liverpool. Ylli argjentinas shënoi ... Read More

Mozzik tregon edhe një herë përkushtimin ndaj vajzës, ajo i ka ngjarë shumë

29/04/2019

23:32 | 04/29/2019 Në foton e fundit Mozzik ka treguar edhe njëherë përkushtimin e tij ndaj vogëlushes Hana. Përkundër angazhimveve të shumta si artist, reperi ... Read More

Merkato: Rakitic ka një mesazh për Man Utd dhe Barcën

29/04/2019

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka qartësuar edhe njëherë qëndrimet e tij rreth të ardhmes. Ylli kroat ka bërë të ditur se nuk dëshiron të ... Read More