Tag: njeriun

Njihuni me burrin që humbi këmbët, krahët dhe hundën e tij vetëm nga pështyma e qenit

28/09/2019

Shkencëtarët, të cilët po studiojnë njeriun që humbi këmbët, krahët, hundën dhe buzën e sipërme të tij kur pitbull-i e lëpiu, besojnë se kanë zbuluar ... Read More

Arsyet përse duhet të hani vezë më shpesh

19/05/2019

Veza është një nga ushqimet më të shëndetshme për njeriun që ka pësuar një rikthim triumfues, pas pretendimeve për rolin e saj negativ në shëndet. ... Read More

Kompany tregon se çfarë mendoi para gjuajtjes që solli golin e karrierës për të

06/05/2019

23:34 | 6 Maj 2019 23:34 | 6 Maj 2019 Vincent Kompany është kthyer në njeriun e mbrëmjes, falë golit që shënoi në ndeshjen e ... Read More

Barcelona 1:0 Levante, notat e lojtarëve – Nuk ka dilema për njeriun e ndeshjes

27/04/2019

Barcelona 1:0 Levante, notat e lojtarëve – Nuk ka dilema për njeriun e ndeshjes Barcelona ka arritur që të shpallet edhe zyrtarisht kampione e La ... Read More

Shpallet njeriu më i vjetër i gjallë: Momentin e përshkruan si më të mirin, në 116 vitet e jetës (Foto)

09/03/2019

Zyrtarët e Rekordeve të Ginisit, e kanë shpallur një japoneze 116-vjeçare, si njeriun më të vjetër të gjallë në botë. Autoriteti global i rekordeve, i ... Read More

Pakistanezi i gjatë afro dy metra e gjysmë, i mërzitur se nuk po gjen të dashur (Video)

19/01/2019

Zia Rashit është i gjatë 2.43 metra, që e bën njeriun më të gjatë në Pakistan, por që është gjithnjë i mërzitur, që nuk po ... Read More