Tag: njësoj

Rovena Stefa thirrje Ramës: Na lër të punojmë dhe ne, do të vij të këndoj në Surrel në vend të këndesit

14/10/2020

Rovena Stefa i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që të lejojë edhe këngëtarët të punojnë njësoj si të tjerët me masa mbrojtëse ndaj Covid-19. E ... Read More

‘Konsumoni mish të kuq, nuk ka rrezik për shëndetin’

01/10/2019

Shumica e njerëzve në mbarë botën, mund të vazhdojë të konsumojë pa frikë mish të kuq, njësoj siç bëjnë 3-4 herë në javë pjesa më ... Read More

Mësoni si të kuroni varësinë nga çokollata

07/06/2019

Varësia e shkaktuar nga çokollata, është njësoj si pirja e duhanit dhe alkooli.Madje nga mjekësia e sotme dhe quhet sindromi çokollatë. Megjithëse duket se është një ... Read More

Tayna s’e pranon kërkimfaljen e Melindës?

26/04/2019

Melinda dje i ka kërkuar falje Taynës për 'dissin' e fundit kundrejt saj mirëpo njësoj nuk ka vepruar edhe kjo e fundit. Melinda i ka ... Read More

Messi, makina fituese e Barcelonës

31/03/2019

Që prej se Lionel Messi iu bashkua ekipit të parë të Barcelonës, asgjë nuk është njësoj. Ndikimi i tij në klub, në fushë dhe në ... Read More