Tag: njihet

Kjo veshje e Leonora Jakupit kushton rreth 5 mijë euro!

26/10/2020

Leonora Jakupi njihet për shijen e saj unike në veshje. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Leonora Jakupi njihet për shijen e saj të veçantë ... Read More

Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

25/10/2020

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”. Ajo edhe pse në rolin e saj ... Read More

Sara nuk po përmbahet në ushqim gjatë shtatzënisë, shikoni çka po ha për darkë

25/10/2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës. Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ... Read More

Tuna lajmërohet nga Shkupi, lë ‘gojëhapur’ të gjithë me këtë pamje

24/10/2020

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare ... Read More

“Ndihem e nderuar”, Oriola Marashi hap sfilatën e markës ndërkombëtare dhe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq

23/10/2020

Modelja shqiptare Oriola Marashi e cila njihet për linjat e saj joshëse, ka lidhur një kontratë me markën më të njohur të veshjeve dhe aksesorëve ... Read More

Ledri do të bëhet fort xheloz, Sara publikon foto e zhveshur në shtrat!

21/10/2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës. Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ... Read More

Sara pozon me barkun e fryrë, por kush po e sfidon atë?

20/10/2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës. Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ... Read More

‘Jena bo me shku çik tek berberi’/ Zogu i Tiranës qan hallet me ndjekësit, e ka inatin me policinë

25/09/2020

Është “bërë i gjallë” në rrjetet sociale Hermes Nikaj, apo siç njihet nga të gjithë ‘Zogu i Tiranës’. Pas shumë kohësh ai ka postuar një ... Read More

Fshatrat dhe qytetet e Kosovës që flenë mbi Ar dhe Argjend

17/08/2020

Kosova njihet për pasuritë e saj nëntokësore, e veçanërisht arin dhe argjendin. Kjo është një nga arsyet pse Serbia bën një luftë kaq të madhe ... Read More

Nëse keni përdor një maskë të tillë për t’u mbrojtur nga COVID-19, këtë duhet ta lexoni patjetër

26/07/2020

Nëse keni përdorur një maskë, e cila njihet ndryshe si “N95 Mask”, mund të jeni duke i bërë më shumë dë m vetes. Meqenëse është ... Read More

Surpriza e së premtes, ҫfarë duhet të bësh në ditën më të lumtur të javës

17/07/2020

Në ndryshim nga ajo që njihet nga të gjithë si e Hëna Blu ose dita që të shton ankthin e një jave të gjatë, e ... Read More

Nga kjo shtëpizë doli motoçikleta më e fuqishme në botë

11/06/2020

Është motoçikleta “Harley-Davidson” që njihet si pushtuesi i rrugëve, duke u referuar në jetëgjatësinë dhe fuqinë e saj në rrugë. Motoçikleta më e fuqishme në ... Read More