Tag: Njihuni

Horoskopi ditor

09/08/2019

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Shikoni realitetin e fakteve ... Read More

Si do të ecë sot dita për të lindurit e çdo shenje të horoskopit

02/08/2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi ... Read More

Parashikimi i shenjave të horoskopit

06/06/2019

Njihuni me parashikimin e horoskopit. Dashi Do të jeni të ngarkuar me përgjegjësi të mëdha dhe do të keni shumë gjëra për të çuar deri ... Read More

Këta janë partnerët më të këqinj që mund të kesh

31/03/2019

Njihuni me tre shenjat që janë partnerët meshkuj më të këqinj që ti mund te kesh në jetën tënde. Peshqit: Tërheqin lidhje toksike. Në një ... Read More

Ata do të vendosen në aeroportet më të ngarkuara – këta janë qentë që do të ndihmojnë SHBA-të për të shpëtuar miliarda dollarë (Foto)

18/03/2019

Njihuni me oficerët më të rinj dhe më të shkurtë amerikanë: një bandë e qenve të policisë të njohur si Chipper, Marlee, Chaze dhe Cardie. ... Read More

Horoskopi mujor për mars: Kush prej jush do jetë shenja më me fat, kush do të përjetojë një periudhë të përgjumur

02/03/2019

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje Telegrafi sjell përshtatjen e parashikimit të ... Read More

Si është një ditë “normale” pune e njeriut më të pasur në botë!

09/10/2018

“Njihuni” me Jeff Bezos, i cili tregon rutinën e tij të përditshme: Ora e alarmit në agim dhe asnjë vendim pas orës 17:00. Revista prestigjoze ... Read More

Hotelet e të famshmëve, nga Giorgio Armani te Cristiano Ronaldo (Foto)

03/10/2018

Dubai, New York, Ibiza: njihuni me hotelet më të mira në botë të menaxhuara nga njerëz të famshëm. Francis Ford Coppola nuk kishte asnjë dyshim ... Read More

Njihuni me fotografin që udhëton nëpër botë për të shkrepur fotografi të bukura, nga të cilat fiton pagën gjashtëshifrore (Foto)

27/03/2018

Njihuni me fotografin e pavarur paga e të cilët është gjashtëshifrore. Ai këtë e arrin duke bërë jetë luksoze në vende të ndryshme të botës, ... Read More