Tag: njoftimet

Paris Jackson përgënjeshtron njoftimet se ka dashur të bëjë vetëvrasje

16/03/2019

Paris Jackson i ka përgënjeshtruar njoftimet se ishte dërguar me urgjencë në spital, pasi tentoi të bënte vetëvrasje. Një burim i ka thënë DailyMail.com që ... Read More

Njoftohet për një garë mes qenve në Viti, policia dhe komuna të gatshme ta parandalojnë

13/01/2019

Edhe pse të ndaluara me ligj, garat me qen po vazhdojnë të mbahen nëpër Kosovë, madje njoftimet për to po janë publike. Kësaj radhe në ... Read More

Pato: Nuk kam thënë se do të kthehem te Milani

10/11/2018

Alexandre Pato i ka përgënjeshtruar njoftimet se do të largohet nga Tianjin Quanjian për t’u kthyer te Milani. Braziliani është lidhur vazhdimisht me një rikthim ... Read More

Prizren, njoftimet për vaksinimin e fëmijëve me shërbim postar

04/09/2018

Komuna e Prizrenit ka bërë të ditur se njoftimet personale për vaksinimin e fëmijëve, tash e tutje do të shpërndahen nëpërmjet shërbimit postar të Kosovës. ... Read More

Lipa: Action Bronson nuk përdori marihuanë, ai e kishte mbështjellë duhanin për shou

13/08/2018

Organizatori i Festivalit Sunny Hill, Dukagjin Lipa, i ka përgënjeshtruar njoftimet se Action Bronson ka tymosur marihuanë gjatë performancës së tij në parkun e Gërmisë ... Read More

Përgënjeshtron Buffon: Nuk kam pasur mosmarrëveshje me Benatian

25/04/2018

Gianluigi Buffon i ka përgënjeshtruar njoftimet se ka pasur një mosmarrëveshje me bashkëlojtarin e tij, Medhi Benatia. Mediat italiane kanë raportuar se kapiteni nuk i ... Read More

Al-Khelaifi mohon marrëveshjen me Tuchel

16/04/2018

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka hedhur poshtë njoftimet se klubi i tij tashmë e ka nënshkruar me Thomas Tuchel si trajnerin e tyre ... Read More