Tag: njohjes

Luana Vjollca gati për dasmën me Krenar Çoçajn

01/02/2020

Pas njohjes së familjeve dhe raportit të rregulluar me Getoarin, dyshja merr hapin e radhës – Çifti  bashkëjetesë mes Tiranës dhe Prishtinës Luana Vjollca dhe ... Read More

Facebook aktivizon funksionin e njohjes së fytyrës

05/09/2019

Përdoruesit e Facebook do të duhet tashmë të zgjedhin aktivizimin e njohjes së fytyrës nëse dëshirojnë ta përdorin atë për t’u identifikuar në fotot e ... Read More

Vuçiq paralajmëron mundësinë e njohjes së Kosovës

04/03/2019

16 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka paralajmëruar sot se nuk e përjashton mundësinë e njohjes së pavarësisë së ... Read More

Palau është shteti tjetër që Serbia thotë se e ka tërhequr njohjen për Kosovën, MPJ e quan propagandë

23/01/2019

Palau ka bërë tërheqjen e njohjes për Pavarësinë e Kosovës. Një masë e tillë, sipas raportimeve u bë e ditur nga Presidenti i Palaut, Tommy ... Read More