Tag: njohur

Përmes sfidës “10 Year Challenge”, Linda Halimi tregon ndryshimin e madh në dukjen e saj

19/01/2019

Linda Halimi u bë e njohur në skenën shqiptare me disa këngë shumë të pëlqyeshme, ndërsa asokohe kishte figurë të plotë trupore. Pas një kohe, ... Read More

Yllka Kuqi ironizon me fotografitë e saj para 20 viteve: Para operacioneve plastike, kur hunda ime ishte më e vogël

19/01/2019

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, vazhdon të jetë një prej personazheve mjaft të ndjekur në rrjetet sociale. Edhe ajo si shumë yje të ... Read More

Gena me pushime luksoze në Singapor

19/01/2019

Këngëtari i njohur shqiptar Gena, është shumë i pëlqyer për zhanrin e muzikës të cilin e këndon. Ai është gjithnjë aktive me projekte të reja ... Read More

“Sfida e 10 viteve” e vajzës së përzgjedhur si më e bukura në botë, Thylane Blondeau

19/01/2019

Thylane Blondeau është e njohur për të gjithë si vajza më e bukur në planet. Ky epitet iu dha duke analizuar të gjitha tiparet e ... Read More

Mariza Ikonomi shijon pushimet luksoze në Barbuda, shfaq linjat trupore në pozat me bikini

19/01/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mariza Ikonomi, i ka dhënë së fundmi vetes disa ditë të mira pushimi. Ajo ka zgjedhur ishullin Saint John të Barbudas ... Read More

Enver Petrovci: Në Jugosllavi asnjëherë nuk mora kritika të këqija, në Kosovë po! (Video)

18/01/2019

Aktori dhe regjisori i njohur, Enver Petrovci ka rrëfyer në emisionin “Histori Suksesi” në RTV Dukagjini për jetën dhe karrierën e tij profesionale. Enver Petrovci ... Read More

Era Istrefi nis xhirimet e klipit të ri, duket një kaçurrele atraktive me ndryshimin e ri në pamje

18/01/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi nuk po i ndalet punës për projektet e reja muzikore. Ajo në një intervistë për Telegrafin të dhënë pak ... Read More

Elita Rudi duket më bukur se kurrë në prag të lindjes

17/01/2019

Elita Rudi është një prej personazheve më të famshme televizive. Prezantuesja e njohur është në prag që të bëhet nënë për herë të parë. Dhe, ... Read More

Zëvendësministri i FSK-së, Ramadani: Ajo që pamë sot në Beograd, po quhet “Samit anti-Nato” (Video)

17/01/2019

Zëvendësministri i FSK-së, Burim Ramadani, ka thënë se është e njohur tashmë se Serbia quhet “Rusia e Vogël” në Ballkan. Ramadani, në “Debat Plus” me Ermal ... Read More

Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

17/01/2019

Shumë futbollistë të njohur lanë Evropën për të kaluar në Kinë dhe kjo fillojë që në sezonin 2016/17. Në shkurt të vitit 2017, klubet kineze ... Read More

Shkëlqen në rreze të diellit – Demi Rose ekspozon asetet dhe tregon pse është femra më seksi në botë

17/01/2019

Ajo është kënaqur shumë në pushimin që do ja kishte zili secili me të dashurin e saj të ri, DJ të njohur, Chris Martinez. Dhe, ... Read More

Rita Ora e uron me imazhe të rralla nga fëmijëria nënën e saj për ditëlindje

17/01/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka një arsye të veçantë për të festuar. Kjo pasi sot (e enjte), nëna e saj, ... Read More