Tag: njohura

Çifti i njohur i showbizit ndahen pas 7 vitesh, nuk duruan dot karantinën e COVID 19

08/04/2020

Një nga çiftet më të njohura të showbizit turk, këngëtari dhe aktori Kutsi dhe partnerja e tij Feyza Çipa janë ndarë.Lajmin e ka bërë të ... Read More

Theu rregullat e karantinës/ Policia nuk kursen as VIP-at, shoqërohet në polici këngëtari

22/03/2020

Duket se rregullat e reja nuk kanë kursyer as personazhet e njohura. Bëhet me dije se policia e Kosovës ka shoqëruar në komisariat këngëtarin Shkëlzen ... Read More

7 mënyra për të eliminuar fryrjen e stomakut brenda javës

09/03/2020

Dhimbja dhe ndjenja e një stomaku të ënjtur janë simptoma të njohura për miliona njerëz. Kjo vjen si pasojë e marrjes së ajrit derisa hani ... Read More

Prezantuesja e njohur gjendet pa shenja jete në apartamentin e saj

16/02/2020

Një ndër prezantueset më të njohura është gjetur pa shenja jete në apartamentin e saj në Londër. Caroline Flack, e cila ka prezantuar spektaklin “Love ... Read More

“Ta dua shpirtin”/ Rike Roci konfirmon lidhjen me boksierin shqiptar

24/01/2020

Rike Roçi është ndër femrat më të njohura në shoëbizz. Prej kohësh bjondja bukuroshe është shfaqur vetëm në media, duke u shprehur se është beqare. ... Read More

Pse krenaria e tepërt është e dëmshme?

25/08/2019

1. Krenaria të bën të shpenzosh shumë para për marka të njohura Ka marka të njohura, ka gjithashtu dhe kompani jo shumë të fashme që ... Read More

Ekspertët zbulojnë të mirat dhe të këqijat e masave mbrojtëse gjatë marrëdhënieve seksuale

24/08/2019

Ekspertët seksual, kanë zbuluar të mirat dhe të këqijat e metodave më të njohura të planifikim familjar. Më poshtë i gjeni anët pozitive dhe negative ... Read More

Ekspertët zbulojnë të mira dhe të këqijat e masave mbrojtëse gjatë marrëdhënieve seksuale

24/08/2019

Ekspertët seksual, kanë zbuluar të mirat dhe të këqijat e metodave më të njohura të planifikim familjar. Më poshtë i gjeni anët pozitive dhe negative ... Read More

Konsumimi i ujit në bark të thatë, sekreti për një trup të shëndetshëm

03/07/2019

Femrat japoneze janë të njohura për pamjen e tyre të mirë dhe të shëndetshme. Përderisa gjenetika luan rolin e saj, ekzistojnë edhe disa metoda me ... Read More

​Pse duhet të konsumoni më shpesh portokaj?

09/06/2019

Portokalli është një nga frutat më të njohura që është në dispozicion gjatë gjithë vitit, është i shëndetshëm dhe me shije.Ne ju sjellim pesë arsye ... Read More

Facebook ndalon personalitetet ekstremiste si Alex Jones, prej përdorimit të platformës

03/05/2019

Facebook ka larguar një numër të personaliteteve të njohura ekstremiste nga rrjeti social, si dhe nga Instagram, siç raportohet nga The Verge. Ndër ata që ... Read More

Aloe vera në shërbim të bukurisë: Për lëkurë, flokë dhe buzëqeshje të bukur

28/04/2019

Aloe vera është përbërës ideal në produktet e kujdesit Janë të njohura të mirat e saj në mjekësi dhe kozmetikë, ndërkaq për shërimin e lëkurës ... Read More