Tag: Nokia

Mercedes rrezikon ndalimin e shitjeve në Gjermani?

26/08/2020

Ndalimi i shitjeve do të garantojë një sasi të madhe parash nga kompania finlandeze Nokia. Nokia mund të ketë ‘dështuar’ t’i bëjë konkurrencë rivalëve të ... Read More

Nokia nuk është zhdukur, ky është prodhimi i saj i ri

10/12/2019

Nokia 2.3 është telefoni më i ri Android One Nokia e ka prezantuar Nokia 2.3, telefonin e vet më të ri Android One, i cili ... Read More

Nokia lanson telefonin e saj më të ri më 5 dhjetor

25/11/2019

Nokia mund të mos jetë në lavdinë e saj të mëparshme, por kompania ka akoma kartat e saja fituese. Sipas një postimi në faqen zyrtare ... Read More

Nokia i ri do të lansohet në fillim të muajit të ardhshëm

25/11/2019

HMD Global, kompania që prodhon smartfonët Nokia, ka filluar të paralajmërojë produktin e saj të ardhshëm të cilin do ta zbulojë zyrtarisht më 5 dhjetor. ... Read More

Rikthehen telefonët Nokia me kapakë dhe me 4G

06/09/2019

HMD Global, kompania finlandeze e cila prodhon telefonë Nokia, do të risjellë në treg një telefon me kapakë të cilët për herë të parë janë ... Read More

Telefoni i panjohur Nokia me kamerën 48MP shfaqet online (Foto)

06/07/2019

Pajisja që po shihni më poshtë është një telefon i pa-lansuar Nokia nga HMD Global. Telefoni u zbulua për mediat sociale (Weibo), por përveç imazheve ... Read More

Nokia prezanton telefonin e zgjuar, PureView me pesë kamera realizon fotografi me rezolucion deri në 240 megapixel (Foto)

25/02/2019

Telefoni i zgjuar PureView i prezantuar nga Nokia, është i pari në botë që shfrytëzon pesë lenta kamerash, për të realizuar një fotografi. Imazhi i ... Read More

Nokia planifikon të rikthehet me dy telefona të buxhetit të ulët

27/01/2019

Pas një kohe të gjatë, Nokia pritet t’i kthehet garës së telefonave të zgjuar. Brendi i telefonave, dikur superfuqi e pavarur në aspektin global, e ... Read More

Nokia 9 PureView sjell 5 kamera, në fund të muajit tjetër

17/01/2019

Nokia 9 PureView është vendosur të jetësoj premtimin duke na sjellë pesë kamera në njërën anë të pajisjes, që në shkurt. Data e lansimit të ... Read More

Nokia 9 PureView mund të lansohet në fund të këtij muaji

11/01/2019

Nokia 9 PureView është përfolur për një kohë të gjatë, por më në fund duket të jetë afër, me thashethemet e fundit që raportojnë se ... Read More

Një video promocionale shfaq Nokia 9 me 5 kamera në anën e pasme

02/01/2019

Telefoni kryesor Nokia 9 spekulohej të lansohej vitin e kaluar, dhe ndërsa rrjedhjet fillestare sugjeruan se pajisja do të debutonte në Q4 2018, kjo nuk ... Read More