Tag: Nora

Qytetarët zgjedhin këngën më të mirë mes “Zemër” dhe “Nuk e di”

03/05/2019

20:43 | 3 Maj 2019 20:43 | 3 Maj 2019 Dhurata Dora dhe Soolking me këngën “Zemër” si dhe Nora Istrefi dhe Era Istrefi me ... Read More

Macja e Nora Istrefit në klipin e ri kushton shumë shtrenjtë, ky është çmimi

21/04/2019

Macja e Nora Istrefit në klipin e ri kushton shumë shtrenjtë, ky është çmimi Në klipin e ri të motrave Istrefi shihet edhe një mace, ... Read More

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di”

20/04/2019

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re "Nuk e di". Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti ... Read More

Era Istrefi sjell sërish pamje nga xhirimet e klipit “Nuk e di”

16/04/2019

Nora dhe Era Istrefi janë në finalizim të këngës së re. Këngëtaret shqiptare, Nora dhe Era me 19 prill do të lansojnë projektin e ri ... Read More

Nora dhe Era publikojnë disa sekuenca të duetit “Nuk e di”

16/04/2019

Nora dhe Era Istrefi kanë publikuar disa sekuenca të këngës së re. Nora dhe Era Istrefi edhe pak ditë publikojnë duetin e shumëpritur nga fansat ... Read More

Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante 

15/04/2019

Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën ... Read More

Këtë imazh seksi të Norës nga klipi nuk duhet të lini pa parë

11/04/2019

Edhe pak ditë lansohet kënga e re e tyre. Motrat Istrefi, Nora dhe Era do të publikojnë projektin e tyre më të ri “Nuk e ... Read More

Era Istrefi zbulon datën e publikimit të këngës me Norën

03/04/2019

Era Istrefi e ka bërë të ditur datën e lansimit të bashkëpunimit me Norën. Ka ditë që Nora Istrefi dhe motra e saj Era e ... Read More

Federata Ndërkombëtare e Xhudos e përshkruan në mënyrë speciale suksesin e Kosovës

29/03/2019

Federata Ndërkombëtare e Xhudos e ka përgëzuar Nora Gjakovën për medaljen e artë të fituar në “Grand Prix” të Tbilisit në GjeorgjiNora Gjakova e ka ... Read More

Nora Gjakova, e artë në Gjeorgji

29/03/2019

Kampionia e Evropës, Nora Gjakova, ka triumfuar në Grand Prixin e Gjeorgjisë, në kategorinë e peshave deri në 57 kilogramë, duke ia fituar Kosovës medaljen ... Read More

Nora Gjakova i siguron medalje Kosovës, kualifikohet në finale

29/03/2019

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, e ka fituar edhe përballjen e tretë në Grand Prixin e Gjeorgjisë, duke ia siguruar Kosovës të paktën medaljen e argjendtë ... Read More

Nora Gjakova kalon në gjysmëfinale, shkon edhe një hap më afër medaljes së artë

29/03/2019

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, e ka fituar përballjen kundër xhudistes, nga Gjeorgjia, Eteri Liperteliani, në çerekfinale të Grand Prixit të Gjeorgjisë.Në çerekfinale të kategorisë deri ... Read More