Tag: Nora

Vajza e tij Rene feston ditëlindjen/ Robert Berisha: Ti ke qenë gjithmonë dashuria e mamit dhe babit

15/05/2020

Rene, vajza e këngëtarit Robert Berisha dhe Nora Instrefi sot feston ditëlindjen, e sigurisht mes urimeve të shumta nuk kishte si të mungonte urimi i ... Read More

Robert Berisha i kërkon falje publikisht ish-bashkëshortes: I kam borxh tërë jetën

29/04/2020

Këngëtari Robert Berisha i ka kërkuar falje publikisht ish-bashkëshortes Nora Istrefit, gjatë një lidhje live në emisionin ‘Shqipëria Live’. Teksa foli për projektin e tij ... Read More

‘Njeriu bëhet budalla vetëm një herë në jetë’, Roberti zbulon planet për një martesë të dytë

26/04/2020

Ish-çifti Nora Istrefi dhe Robert Berisha prej disa kohësh janë në qendër të mediave rozë. Në filim ata pranuan divorcin dhe më pas që kanë ... Read More

I izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit/ Robert Berisha nuk harron t’i urojë ditëlindjen Nora Istrefit

25/03/2020

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, ndryshe nga vitet e tjera këtë herë ajo gjendet e izoluar për shkak të përhapjes nga ... Read More

Nora Istrefi vesh fustanin luksoz, ja çmimi marramendës i veshjes së këngëtares

04/03/2020

Nora Istrefi ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet seksi. Si gjithnjë, këngëtarja ka shkëlqyer me një fustan që ashtu si duket, ka ... Read More

“Të dua përgjithmonë”, modelja e njohur pranon hapur lidhjen me Robert Berishën

25/02/2020

Vitin e kaluar, pasi Roberti u nda nga Nora, u përfol se ai kishte nisur një lidhje të re me një modelen Xhesika Kadiu. Dyshja ... Read More

“Nuk i dihet jetës”, Robert Berisha tregon nëse ka shpresë për një ribashkim me Norën

18/02/2020

Çifti i njohur i showbiz-it Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qënë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre.  I ftuar në ... Read More

Moderatorja e sportit pranoi hapur pëlqimin për të, por ja përgjigjia e Robert Berishës

05/02/2020

Pas ndarjes nga këngëtarja e njohur Nora Istrefi, Robert Berisha është përfolur për një lidhje, ku mes emrave të shumtë është përmendur edhe moderatorja e ... Read More

Nora Istrefi flet për herë të parë për arsyet e ndarjes nga Roberti

02/02/2020

Këngëtarja Nora Istrefi, e ftuar mbrëmjen e së shtunës, në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” për të surprizuar një gjyshe heroinë, foli dhe ... Read More

Robert Berisha habit ish-bashkëshorten me deklaratën e fundit: Do jeni gjithmonë rruga ime! Ju dua

02/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Nora Istrefi, ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunes në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, për të bërë të ... Read More

“Ky mesazh shkon për ty”, Robert Berisha surprizon Norën në emision

29/01/2020

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është e ftuara speciale në puntatën e rradhës të emisionit “Dua të bëj të lumtur”.  Këtë e ka bërë të ... Read More

Pas pushimeve me Norën në Bullgari, flet Robert Berisha: Ne gjithmonë kemi me mbet familje

26/01/2020

Dyshja e njohur Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë ndër çiftet më të përfolur të showbiz-it. Roberti dhe Nora ishin në qendër të vëmendjes për ... Read More