Tag: Note

Harrojeni Samsung Galaxy-n S10 dhe Note 10, ky është telefoni që duhet të blini

26/09/2019

Samsung Galaxy S10 dhe Galaxy Note 10 janë ndër smartfonët më të mirë për vitin 2019. Por tani Galaxy S11 e re ju tregon përdoruesve ... Read More

Konfirmohen nga Samsung, Note 10 vjen në dy madhësi

07/08/2019

Gjithashtu Note 10 supozohet të ketë teknologjinë e karikimit super të shpejtë e cila jep disa orë jetëgjatësi baterie me vetëm pak minuta karikim. Samsung ... Read More

Bashkë me Galaxy Note 10, Samsung do ta sjellë edhe një orë të re të zgjuar

30/07/2019

Samsung Galaxy Note 10, nuk pritet të arrijë vetëm. Së bashku me këtë telefon të zgjuar, kompania do ta sjellë edhe një orë të zgjuar ... Read More

Galaxy Note 10 do të jetë telefoni më i shpejtë që Samsung 

17/07/2019

Pritet të shohim shumë teknologji mbresëlënëse në Samsung Galaxy Note 10, por kjo deri tani nuk përfshinte një procesor krejtësisht të ri. Samsung zakonisht përdor ... Read More

Samsung Galaxy Note 10 pritet të vijë me procesorin Exynos 9825

16/07/2019

Samsung Galaxy Note 10 do të lansohet muajin e ardhshëm dhe supozohet se mund të vijë në dy variante ku njëri do të mundësohet nga ... Read More

Galaxy Note 10 do të sjell kamerën speciale që mundëson imazhe 3D

05/07/2019

Samsung do të zbulojë Galaxy Note 10 më 7 gusht, edhe pse ne tashmë i njohim shumicën e sekreteve të pajisjes. Ashtu si fakti se ... Read More

Samsung Galaxy Note 10 do lansohet me 7 gusht?

03/07/2019

Note është platforma tradicionale e Samsung për të prezantuar teknologjinë e re të telefonave. Këtë vit thashethemet flasin për dy numra të ndryshëm, një nga ... Read More

Shfaqen konceptet vizuele për Galaxy Note 10 (Video)

07/06/2019

Shumë njerëz presin me padurim lansimin e Samsung Galaxy Note 10, që është vendosur për t’u shpallur më vonë gjatë vitit. Sa i përket asaj ... Read More

Burime brenda Samsung japin lajmin e keq për ‘Galaxy Note 10’

27/05/2019

Pritshmëria për Samsung Galaxy Note 10 është e lartë, pavarësisht nga disa pandehjeve se do ketë probleme. Por, dy burime të mëdha kanë paralajmëruar disa ... Read More

Samsung: Galaxy S10 i djegur, jo shkak i mosfunksionimit të pajisjes

30/04/2019

Galaxy S10 5G i djegur nuk është shkak i mosfunksionimit të pajisjes, thotë Samsung. Pasi Galaxy Note 7 doli nga tregu për shkak të mosfunksionimit ... Read More

Samsung pritet të lansoj katër modele Galaxy Note 10

13/04/2019

Spekulimet e shumta të Galaxy Note 10 kanë vënë në dukje se Samsung ofron më shumë se një fablet të ri të madh këtë vit ... Read More

Galaxy Note 10 duket mahnitshëm në videon e re konceptuale

04/04/2019

Galaxy Note 10 do të jetë telefoni i dytë i ri Samsung i vitit 2019, pas Galaxy S10 dhe Galaxy S10+, i cili u lansua ... Read More