Tag: nxit

I thjeshtë dhe shumë shërues: Ky ushtrim pengon sëmundjen e gjëndrës tiroide

13/10/2019

Pos që ndihmon që të ndihemi mirë dhe nxit balancën e trupit dhe mendjes, joga është preventivë për shumë sëmundje, pra edhe për sëmundjen e ... Read More

A vuani nga mbipesha, konsumoni hudhër dhe limon

29/09/2019

Ajo përmirson tretjen dhe nxit sekretimin e lëngjeve të stomakut. Hudhra përmban allicin i cili është përgjegjës për rregullimin e niveleve të gjakut, ndërsa efekti ... Read More

Zidane komenton Hazardin, nxit edhe më shumë spekulimet për transferimin e mundshëm

05/04/2019

Zidane komenton Hazardin, nxit edhe më shumë spekulimet për transferimin e mundshëm Ylli i Chelsea, Eden Hazard, edhe këtë verë duket se do të jetë ... Read More

T.I. e krahason veten me Tupac

14/03/2019

T.I. pohon se madhështia e tij po nxit shumë zhvillime kontraverse. Duke u shprehur në Instagram, “Mbreti i Jugut” ka folur për të arriturat e ... Read More