Tag: objektiv

Adriano Çelentano i drejtohet të rinjve: E quani kurajo kur mblidheni pa maska?

17/10/2020

“Prandaj kemi një objektiv për të arritur. Ndoshta më i rëndësishmi i historisë. Sepse do të jetë ai i fitores. Dhe mënyrën si fitohet e ... Read More

Arsenalit i kushton 30 mln euro zëvendësuesi i Mustafit

03/05/2019

Unai Emery ka identifikuar mbrojtësin e Getafes, Djene Dakonam, si një objektiv para hapjes së afatit kalimtar veror, duke besuar se ky transferim mund t’i ... Read More

Milan sfidon Juventusin dhe Interin për talentin italian

05/04/2019

Mesfushori i Brescias, Sandro Tonali, është kthyer në një objektiv për gjigantët e futbollit italian. Pas Juventusit dhe Interit, është tani edhe skuadra e Milanit ... Read More

Barcelona tenton transferimin e De Ligtit, oferta e njëjtë në drejtim të Ajaxit si për De Jongun

04/02/2019

Matthijs De Ligt mbetet një objektiv i madh i Barcelonës për repartin defensivë. Qendërmbrojtësi holandez është duke shkëlqyer me fanellën e Ajaxit në dy vitet ... Read More

Interi nuk ndahet nga Chiesa, ia ofron njërin nga Gagliardini dhe Karamoh

21/01/2019

Federico Chiesa vazhdon të jetë objektiv i Interit, gjithmonë si një transferim për sezonin e ardhshëm. Sipas Corriere dello Sport, zikaltrit dëshiron me çdo kusht ... Read More

Carlos Vela, emri i fundit që lidhet me sulmin e Barcelonës  

17/01/2019

Sulmuesi i Los Angeles FC, meksikani Carlos Vela papritmas është shfaqur një objektiv për Barcelonën. Barcelona është duke shikuar mundësinë e transferimit të një sulmuesi ... Read More

Milani shpreson të nënshkruajë me Promes

10/01/2019

Sulmuesi holandez, Quincy Promes vazhdon të jetë një objektiv i klubit të madh italian Milan. Rossonerët e kanë kërkuar që dy sezone radhazi holandezin, por ... Read More