Tag: ofertë

Oferta e veçantë e një klubi, në Dubai: Sa më e shëndoshë femra, aq më shumë pije falas!

25/11/2019

Fusion Clubi, në Dubai, ka bërë së fundi një ofertë shumë të pazakontë. Klubi i vendosur në hotelin me katër yje “Cassells al Barsha”, ka ... Read More

Juventus me super përforcim nga Fiorentina

03/05/2019

Juventus është gati t’i paraqesë një ofertë Fiorentinës për sulmuesin Federico Chiesa. 21 vjeçari i cili është i biri i legjendës Enrico Chiesa, po vlerësohet ... Read More

Mesazhi i Solskjaer për Realin dhe Barçën: “Dua ta ndërtoj Unitedin tim rreth Pogbas dhe Rashfordit”

30/03/2019

Ole Gunnar Solskjaer i ka kërkuar drejtuesve të Manchester United që të refuzojnë çdo ofertë të mundshme për Paul Pogban dhe Marcus Rashfordin.Mesfushori francez, Paul ... Read More

Reali kërkon shërbimet e Sadio Manes

19/03/2019

Real Madrid është gati të nis një ofertë të re për sulmuesin e Liverpoolit, Sadio Mane. E përditshmja britanike, “Daily Mail” shkruan sot se reprezentuesi ... Read More

Salah alternativë e Realit nëse dështon me Hazard

18/03/2019

Real Madridi është duke planifikuar të bëjë ofertë për Mohamed Salah, nëse dështon ta transferojë Eden Hazardin. Los Blancos do të bëjnë ndryshime në skuadër ... Read More

Real Madridi e do Sterlingun, të preferuarin e Zidanes

16/03/2019

Real Madridi është gati që të lansojë ofertë për sulmuesin Raheem Sterling. Mirror shkruan se Zinedine Zidane është adhurues i madh i Sterling i cili ... Read More

Leicester konkurrent i fort i Arsenalit për Kieran Tierneyt

27/02/2019

Arsenali po planifikon një ofertë për mbrojtësin e krahut të majtë të Celticut, Kieran Tierney. “Gunners” janë në kërkim të një zëvendësuesi për Nacho Monrealin, ... Read More

Ronaldo nuk pendohet që zgjodhi Juventusin edhe pas humbjes nga Atletico

27/02/2019

Cristiano Ronaldo refuzoi një ofertë nga Manchester United për t’iu bashkuar Juventusit nga Real Madridi. Djajtë e Kuq bënë përpjekje reale për të transferuar superyllin ... Read More

Unitedi ka gati ofertën prej 102 milionë eurosh për Koulibalyn

17/02/2019

Manchester Unitedi po përgatit një ofertë të re prej 102 milion euro për Kalidou Koulibaly, raportojnë mediat angleze. Reprezentuesi i i Senegalit u pyet për ... Read More

Man City është gati të bëjë çmenduri për transferimin e Saulit

17/02/2019

Manchester City është gati të bëjë një ofertë rekorde për mesfushorin e Atletico Madridit, Saul Niguez. Pep Guardiola është shumë i interesuar të gjej një ... Read More

Horoskopi javor: Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe?

11/02/2019

Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë pune, një ndjenjë të fortë? Lexoni horoskopin e përgatitur për të mësuar se si do ... Read More

Sejdiu: PSD-së i janë ofruar gjashtë ministri për t’u bërë pjesë e Qeverisë (Video)

01/02/2019

Nënkryetari i PSD-së, Dardan Sejdiu ka thënë se këtij subjekti i është bërë ofertë për t’u bërë pjesë e Qeverisë. Sejdiu, në emisionin “Dossier D” ... Read More